Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prizee - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prizee (/Temat-Prizee-20213)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- RONIN - 08-09-2008 19:37

piechu napisał(a):ronin jak mozesz to mi tez odpowiedz bo jak napisalem moj post to chyba byles w trakcie pisania swojego i go nie zauwazyles Tongue


fakt nie zauwazylem twojego postu

czeki na 10 euro o ile sie nie myle dostaje 1 osoba co dzien ale na niego szkoda nawet stawac w kolejce gdyz czeka na niego kilkadziesiat tysiecy osob a plus po odjeciu wszystkich prowizji bankow przy realizacji czeku - zostaloby ci 10 zl wiec szkoda fatygi

co do poleconych to tak ma sie kozysci takie ze jak twoj polecony zakupi jakas nagrode to ty tez dostajesz wtedy informacje z pytaniem czy chcesz taka sama nagrode jak twoj polecony czy tez rownowartosc w bubz nagrody dodanych do twojego konta
z kazdego refa taki profit mamy tylko jednorazowo


- piechu - 08-09-2008 19:50

aha dzieki za odpowiedz :-)
a jak Ty dojechales do tylu bubzi??
bo ja mam jakies 24 bubze i dziennie przybywa mi jakies 0.4 bubz

aha i czy jak masz wieksza range to wiecej bubzli za gry dostajesz? (ja mam srebrna z dwona szczeblami)


- RONIN - 08-09-2008 20:00

piechu napisał(a):aha dzieki za odpowiedz :-)
a jak Ty dojechales do tylu bubzi??
bo ja mam jakies 24 bubze i dziennie przybywa mi jakies 0.4 bubz

aha i czy jak masz wieksza range to wiecej bubzli za gry dostajesz? (ja mam srebrna z dwona szczeblami)





ja na prizee.com zabawe zaczolem w 2005 r - wiec kupe lat temu - w chwilach swietnosci strony wsadzalem dosc duzo kodow bo bylo warto - w starej grze tej dodatkowej co sie ma partie z kodow byla gra kaboom w ktorej mozna bylo naprawde wiele bubz wygrac jak sie trafilo jacpota - takze nazbieralo mi sie ponad 500 bubz lacznie przez 2 i pol roku grania prawie - od dobry 8 miesiecy nie gram tam wcale gdyz nie ma sensu zabawa w tym serwise - gadzetow mam bardzo duzo wystarczy mi - wiec loguje sie tylko codziennie by potwierdzic kolejke i nawet juz nie rozgrywam parti dziennych nie mowiac juz o jakimkolwiek wsadzaniu kodow w ten serwis


ranga moze ma jakies znaczenie co do wysokosci wygranych - tzn miala kiedys - nie wiem jak jest teraz
ja mam 2 belke rangi gold vip ale nie wiem jakie mialbym dzienne wygrane bo nie gram juz na prizee.com - tak jak pisalem wyzej logoje sie tylko codziennie po to by potwierdzic kolejke - gdy dojde do 1 miejsc i otrzymam 3 czeki to zakoncze rowniez swoja przygode z prizee.com definitywnie


- dzelagr - 08-09-2008 20:08

a długo już czekasz w kolejce? i daleko jeszcze masz do początku? :-)


- RONIN - 08-09-2008 20:13

dzelagr napisał(a):a długo już czekasz w kolejce? i daleko jeszcze masz do początku? :-)



zalezy po ktora z rzeczy:-)
czekam ponad rok juz w kolejce po 2 czeki za 100 i 300 euro - natomiast po glosniki za ktore dostane czek za ich rownowartosc w bubz to stoje dopiero kilka miesiecy i na nich kolejka posuwa sie najszybciej do przodu:-) - szybkosc przechodzenia zalezy rowniez od nagrody i dnia - im wiecej osob w danym dniu np nie potwierdzi kolejki to zawsze sie szybciej idzie do przodu


- piechu - 08-09-2008 20:17

ja po 10 euro jestem 14919 :mrgreen:


- dzelagr - 08-09-2008 20:19

ponad rok? :evil2: i przez ten rok codziennie wchodziłeś na strone prizee?

ja to chyba umre zanim się doczekam takiego czeku, i jeszcze muszę uzbierać tyyyyyyyyyyyyle bubzów :-x i codziennie się logować :shock:

a liczysz że około ile jeszcze tak możesz poczekać?


- RONIN - 08-09-2008 20:22

dzelagr napisał(a):ponad rok? :evil2: i przez ten rok codziennie wchodziłeś na strone prizee?

ja to chyba umre zanim się doczekam takiego czeku, i jeszcze muszę uzbierać tyyyyyyyyyyyyle bubzów :-x i codziennie się logować :shock:

a liczysz że około ile jeszcze tak możesz poczekać?


tak w sierpniu byl rok jak stoje w kolejce po czek za 100 i 300 euro
niestety nie jestem w stanie przewidziec ile przyjdzie mi jeszcze czekac gdyz roznie danego dnia sie idzie do przodu
Najszybciej to doczekam sie czeku za glosniki - w kolejce po glosniki stoje najkrocej a najszybciej na nich kolejka przesowa sie do przodu - pozniej 2 rzecz to bedzie czek na 300 euro a na czek na 100 bede najdluzej czekal




piechu napisał(a):ja po 10 euro jestem 14919 :mrgreen:


no to wspolczuje - wieki mina nim dostaniesz czek a plus czy warto czekac tyle by miec 10 zl po zrealizowaniu czeku i odjeciu wszystkich prowizji???


moja staty na dzis

czek 100 e - miejsce - 1143
czek 300 e - miejsce - 548
glosniki za ktore bedzie czek 80 e - miejsce - 327


- piechu - 08-09-2008 21:27

ale jak bedzie czek za glosniki nie czaje kto CI to wymieni??


- RONIN - 08-09-2008 21:35

piechu napisał(a):ale jak bedzie czek za glosniki nie czaje kto CI to wymieni??



po prostu glosniki sa wysylane tylko na terenie francji oraz do belgi - a kto mi wymieni - wymieni ekipa prizee sama - dostane info ze glosniki nie sa wysylanne poza francje i belgie i ze dostane czek o wartosci nagrody :-) wszystko zalatwiaja oni takze nie ma z niczym problemu:-)