Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prizee - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prizee (/Temat-Prizee-20213)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- dzelagr - 06-09-2008 15:12

a jak się potwierdza obecność w kolejce? wystarczy się zalogować codziennie?


- RONIN - 06-09-2008 15:31

dzelagr napisał(a):a jak się potwierdza obecność w kolejce? wystarczy się zalogować codziennie?


nie do konca:-)

logowac sie trzeba codziennie i nad wszystkimi grami bedziemy widzieli ze mamy wiadomosc - co dnia trzeba kliknac na ta wiadomosc - otworzy nam sie strona z info po jaka nagrode stoimy w kolejce oraz pokaze nam nasze aktualne miejsce w kolejce


- dzelagr - 08-09-2008 18:28

dzieki RONIN za szybkie odpowiedzi :-) narazie chyba już wszystko wiem. jak będę miała jakies pytania to napiszę jeszcze :-P


- RONIN - 08-09-2008 18:30

dzelagr napisał(a):dzieki RONIN za szybkie odpowiedzi :-) narazie chyba już wszystko wiem. jak będę miała jakies pytania to napiszę jeszcze :-P



nie ma za co:-) staralem sie jak moglem by wszystko dokladnie wyjasnic i odpowiedziec na twoje pytania:-)
w razie dalszych pytan zawsze sluze pomoca jesli tylko bede znal odpowiedz na twoje pytania:-)


- dzelagr - 08-09-2008 18:57

jeszcze jednak mam pytanie :-) jak np aktywuje maxpacka i mam ten woreczek taki to on ma jakąś ważnosć? czy będzie dotąd aż go użyje?


- piechu - 08-09-2008 19:03

a ja mam pytanie w tej kolejce to po ile dziennie tych czekow na 10 euro rozdaja i jak tam jest z poleconymi czy cos sie za nich dostaje??


- RONIN - 08-09-2008 19:04

mowisz o poczekalni na prizee.com:-)
po aktywowaniu kodu maxpack - kod trafia do poczekalni i jest wlasnie ten woreczek widoczny w niej - dopoki go nie wykozystasz to bedzie tam sobie lezal a limit jego lub ich ( bo ilosc kodow w poczekalni jest nieograniczona) jest bez limitu tzn dopoki bedzie istniala strona prizee.com to do tego czasu twoj kod nie straci waznosci


- dzelagr - 08-09-2008 19:07

aha, bo słyszałam że kody po kilku dni tracą ważność tylko nie wiedziałam czy jeszcze przed aktywacją czy po ( jak już są w poczekalni :-) )


- RONIN - 08-09-2008 19:33

dzelagr napisał(a):aha, bo słyszałam że kody po kilku dni tracą ważność tylko nie wiedziałam czy jeszcze przed aktywacją czy po ( jak już są w poczekalni :-) )


kody traca waznosc to prada ale jesli sie ich nie wykozysta - jesli sa juz w poczekalni to tak jak by zostaly wykozystane i ich juz termin waznosci nie obejmoje:-)
kody kupione za pomoca sms maja kilkudniowa waznosc
kody allopasB maja 3 miesieczna waznosc
natomiast kody pack+ ( maxpack) roznie nazywane ale chodzi o 1 kod - sa bezterminowo wazne - a wiec nawet nie wykozystane te kody nie straca waznosci
najlepiej jednak kod uzyc tzn dac do poczekalni


- piechu - 08-09-2008 19:34

ronin jak mozesz to mi tez odpowiedz bo jak napisalem moj post to chyba byles w trakcie pisania swojego i go nie zauwazyles Tongue