Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prizee - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prizee (/Temat-Prizee-20213)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- piechu - 13-04-2008 14:03

noo raczej mi takie rzeczy nie potrzebne ;p


- Bakuss - 08-07-2008 14:01

e tammm fajna stronka i fajne gierki


- ketchup1 - 13-07-2008 22:23

http://www.prizee.plwymoderowan SPAM i 2 ostrzeżenia
Zapraszam!


- Xnation - 13-07-2008 22:27

keczup pomidorowy jak się domyślam, powiem krótko: SPADAJ STĄD ze swoim spamem bo wywalą Cię na siłę! chyba że się dostosujesz do regula


- dzelagr - 05-09-2008 22:03

mam pytanie: dostał ktoś stąd ten czek na 10euro? w polskich bankach go normalnie wymienią?


- RONIN - 05-09-2008 22:22

dzelagr napisał(a):mam pytanie: dostał ktoś stąd ten czek na 10euro? w polskich bankach go normalnie wymienią?


z realizacja czeku nie ma najmniejszego problemu - czeka sie do max 6 tyg na realizacje ale nie oplaca ci sie wogole brac takiego czeku gdyz odjawszy prowizje bankow zostanie ci moze z niego 10 zl.....
im nizsza kwota do zrealizowania w walucie czeku tym wieksze prowizje....
ja osobiscie stoje w kolejece po 2 czeki - jeden za 100 euro a drugi za 300 euro:-)
przy wiekszych kwotach sa duzo nizsze prowizje bankow i bardziej sie oplaca takie czeki realizowac


- dzelagr - 05-09-2008 22:25

aha, dzięki :-) a jeszcze mam pytanie. o co chodzi w tym jak sie kupuje w shop window? to wtedy jest jakies losowanie czy coś takiego? bo z tą kolejką to rozumiem


- RONIN - 06-09-2008 07:14

dzelagr napisał(a):aha, dzięki :-) a jeszcze mam pytanie. o co chodzi w tym jak sie kupuje w shop window? to wtedy jest jakies losowanie czy coś takiego? bo z tą kolejką to rozumiem




tak w show window jest tak ze jest losowanie i zalezy jaka nagroda np z kilku czy kilkunastu tysiecy chetnych osob jest losowana jedna ktora wezmie dostanie ta nagrode lub kilka osob
moim zdaniem najpewniejsza jest kolejka - wystarczy potwierdzac codziennie swoja obecnosc i zalezy jaki dzien - czasem idzie sie pare miejsc do gory - czasem pare dni stoi sie w miejscu - ale ma sie ta 100% pewnosc ze jesli dojdzie sie do 1 miejsca to sie otrzyma ta nagrode bez zadnych losowan i innych rzeczy


- dzelagr - 06-09-2008 13:35

aha, to już rozumiem. A w kolejce to jak się zamówi coś to od razu pobiera te bubzy czy dopiero jak się będzie na tym pierwszym miejscu?


- RONIN - 06-09-2008 13:56

dzelagr napisał(a):aha, to już rozumiem. A w kolejce to jak się zamówi coś to od razu pobiera te bubzy czy dopiero jak się będzie na tym pierwszym miejscu?



by stanac wogole w kolejce trzeba miec potrzebna sume bubz tzn tyle ile kosztoje nagroda - ale pieniadze dopiero pobierane sa z konta gdy dojdziemy do 1 miejsca i zostanie ta rzecz cyz angroda dla nas juz przygotowywana do wysylki