Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prizee - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prizee (/Temat-Prizee-20213)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Prizee - audia4 - 13-10-2007 08:14

Zastanawiasz się co to jest Prizee.com ?


To najciekawsza strona z gierkami, które zrobione są w technologii Flash. Strona dostępna jest w pięciu językach: angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim. Codziennie mamy do wykorzystania darmowe partie, w których wygrywamy pieniądze. Możemy je wykorzystać na rozrywkę w płatnych gierkach lub wymienić na różne nagrody takie jak: konsole, czeki, sprzęt elektroniczny, zabawki, gadżety itd. Nagrody wysyłane są również do Polski. O czym wiele osób już się przekonało.
Firma (!) Prizee ma siedzibę we Francji, istnieje 6 lat i zatrudnia 81 pracowników.
Na stronie można spotkać stworki, które towarzyszą nam we wszystkich zakątkach Prizee:
rybkę - Bubbly, królika - Snuggy, żabkę - Sinky i diabełka - Diabolo.

Na prizee mam już 203 dzień ale razem gram na prizee około 2 lata bo na innych kontach
mam na swoim koncie wiele nagród.
więcej informacji na stronie www.prizee.pl

Na stronie zarejestrowanych jest już 9 milionów graczy.
Nie czekaj dłużej - REJSTRACJA


- mjs17 - 13-10-2007 09:30

bardzo dobra strona ale za duża kolejka do nagród Sad i z tego względu już tam nie gram :-)


- MikrySoft - 20-02-2008 17:00

A ja gram sobie całą rodzinką równolegle na chyba 5 kontach jako refy do mojego i tylko próbuję coś z tych losów na nagrodę po 5 bubzów wygrać - dostanę wtedy na moje główne konto taką nagrodę lub jej wartość w bubzach. A jak nie wygram - o północy zwracają forsę Big GrinBig Grin


- Hadrianoo - 08-04-2008 15:04

Ja ostatnio "podgrzewacz" pod USB do napojów tam wygrałem ;-)


- asika11 - 09-04-2008 18:53

Ja tam już jestem od ponad roku mam na koncie 154 B i szkoda, że do Polski nie wysyłają większych nagród. Może się skuszę na czek, ale niestety jest tam taka duża kolejka :cry:


- piechu - 10-04-2008 17:05

no raczej z tym losowaniem to lipa ja probuje od nie wiem kiedy i mi sie jeszcze nie udalo


- Hadrianoo - 11-04-2008 22:11

Mnie wylosowali 2 razy 8-)


- piechu - 12-04-2008 11:27

a w jakiej nagrodzie?? bo ja czek na 10 euro caly czas probuje


- koli - 12-04-2008 14:24

z czekiem tez próbuje :-)


- Hadrianoo - 12-04-2008 16:14

Cytat:a w jakiej nagrodzie?? bo ja czek na 10 euro caly czas probuje
...w losowaniu "podgrzewacza" i Joypada. Oczywiście jest tam znacznie wyższa szansa na wylosowanie.