Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BidVertiser - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BidVertiser (/Temat-BidVertiser-20204)



BidVertiser - audia4 - 08-10-2007 18:41

Dołączać do BidVertiser już teraz i zamień swoją wolną przestrzeń w gotówkę! Porostu umieść reklamy BidVertiser na swojej witrynie internetowej.

Zarabiaj z programem partnerskim BidVertiser, który płaci za każdy klik.
Dostajesz zapłatę za każdego gościa, który kliknie w reklamę. Ich cel ma umożliwić ci robienie jak największej kwoty z reklam. BidVertiser płaci comiesięcznie, czekiem minimum $50, lub przez PayPal z minimum tylko $10.

Zawsze będziesz miał reklamy na twojej witrynie internetowej.
BidVertiser zawsze będzie umieszczał reklamy o jak naj większej sumie na twojej stronie, zapewniając maksymalny dochód dla ciebie. BidVertiser umożliwia ci wyłączenie wszystkich niechcianych reklam.

Możesz generować szczegółowe raporty monitorujące reklamy na twojej stronie.
Wykorzystywać Centrum wydawcy aby generować szczegółowe raporty on-line żeby monitorować twoje reklamy, wliczając w to liczbę impresji strony, kliki, serii kliknięć, stawki za klik, i suma całkowita którą zarobiłeś.

Zarób więcej przez skierowywanie użytkowników na zapisanie się do BidVertiser.
Umieść banner lub link tekstowy na swojej stronie, i zarabiaj. Gdy polecony reklamodawca lub użytkownik zapisze się z bannera lub linka tekstowego:

- Kiedy polecony zarobi $100 to ty dostaniesz $20.
- Kiedy reklamodawca wyda $100 to ty dostaniesz $20.

Moim zdaniem firma godna zaufania, bardzo podobna do AdSense. Zaczynasz prowadzić strone ta firma na początek jest bardzo dobra. No i plusik za wypłaty na PayPal minimum $10.


REJSTRACJA


- justynka18 - 30-01-2008 17:26

ja mam na stronie box reklamowy od ponad miecha i mam 0 w statystykach klikniec .... napisalam meila czemu nie zlicza mi klikow to napisali ze jakies niewlasciwe klikniecia były ... i ciagle 0


- BizNET - 30-01-2008 18:01

ok ile za klik płacą? mniej wiecej?


- justynka18 - 30-01-2008 20:42

o ile placa polakom wogule ...


BidVertiser - Admin - 11-02-2012 11:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.