Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konferencja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konferencja (/Temat-Konferencja-20187)

Strony: 1 2


Konferencja - tomciozet - 02-10-2007 13:16

Wpadł mi do głowy pomysł następujący:

Moglibyśmy (my -> admin + modele) chociaż raz w tygodniu zrobić na skypie konferencję dla "zielonych" (ale nie koniecznie tylko dla nich, mogłaby być również dla nas samych). Miałoby to być na tej zasadzie, że każdy, kto będzie chciał z nami pogadać, po prostu przyłącza się do czata na Skypie, tak, że każdy z nas (i z nich) będzie widział, o czym gadamy. Wówczas można by było wielu osobom szybko i szczegółowo wyjaśnij wiele spraw dotyczących forum itp. Mam nadzieję, że rozumiecie, o co mi chodzi z tą konferencją. Info o tej konferencji też moglibyśmy umieścić w specjalnym ogłoszeniu Na naszym forum, np.:

"UWAGA, W KAŻDĄ ŚRODĘ BIERZEMY UDZIAŁ WE WSPÓLNEJ KONFERENCJI NA SKYPE. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W ROZMOWIE. MOŻNA ZADAWAĆ PYTANIA DOTYCZĄCE PROGRAMÓW ZAROBKOWYCH. MOŻNA RÓWNIEŻ BLIŻEJ POZNAĆ ADMINA FORUM ORAZ MODERATORÓW. :-) "

CO WY NA TO? :-? 8-)


- BloodAngels - 02-10-2007 14:26

hmm... nie glupi pomsyl a nie moze byc poprostu na GG :roll:


- tomciozet - 02-10-2007 14:45

Ale czy na GG też można zrobić konferencję, tak, żeby każdy użytkownik widział wypowiedzi każdego z nas? Wiem, że na Skype jest coś takiego. Na GG jeszcze nie próbowałem...


- BloodAngels - 02-10-2007 14:48

ja wiem ze jest ....ale ja nieumiem :-P


- tomciozet - 02-10-2007 14:52

Ale ja na GG takiej funkcji nie widzę... :-| Na Skype wystarczy kliknąć u żytkownika
i zaprosić go do konferencji (pisemnej). Myślę, że byłoby to optymalne rozwiązanie.


- BloodAngels - 02-10-2007 14:59

no ok :mrgreen:


- tomciozet - 02-10-2007 15:00

Poczekajmy jeszcze na zdanie innych modeli i Pana Admina. :mrgreen: :-P


- BizNET - 02-10-2007 18:17

Zgadzam się. Właściwie chciałem taką zrobić z samymi modami. No ale takie też możemy robić.

PS. Wlał bym na gg (nie wiem jak włączyć ale raz gadałem w konferencji na gg)


- mjs17 - 02-10-2007 19:10

ok


- tomciozet - 02-10-2007 19:13

Ok, to może być na GG. Będę musiał się tego nauczyć. Cieszę się, że pomysł się podoba. :-D