Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wstep - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wstep (/Temat-Wstep-20161)

Strony: 1 2 3


- PORSCHE - 18-01-2008 18:50

A jak chce założyć konto bez karty kredytowej to jak moge wyjąć pieniądze. Albo jak chce z kartą MasterCard to przysyłają mi ją pocztą i przez rok jest za darmo czy trzeba płacić?


- tomciozet - 18-01-2008 19:20

PORSCHE napisał(a):Albo jak chce z kartą MasterCard to przysyłają mi ją pocztą i przez rok jest za darmo czy trzeba płacić?
Kartę np. MasterCard masz z "normalnego" banku, np. WBK. Płacisz za nią 10 euro / rok.

PORSCHE napisał(a):A jak chce założyć konto bez karty kredytowej to jak moge wyjąć pieniądze.
Zgłaszasz przelew z PP na kartę. Do 499,99zł płacisz 5zł za przelew, od 500zł nie płacisz nic.


- PORSCHE - 18-01-2008 19:51

Dzięki za odpowiedź.
A jak nie mam ukończonych 18 lat to jak mogę wyjąc zarobione pieniądze z paypal. Nie mam konta w banku ani karty kredytowej. A jak jest potrzebna karta kredytowa to jak mogę ją zdobyć? Z góry dzięki za odpowiedź.