Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wstep - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wstep (/Temat-Wstep-20161)

Strony: 1 2 3


- BizNET - 26-12-2007 22:29

Karta jest po to abyś mógł płacić nią np: w sklepach za zakupy itd lub dzięki karcie można także wypłacać pieniążki w różnych bankomatach


Co do paypal nie trzeba mieć karty... ;-)


- tomciozet - 26-12-2007 22:52

lamix napisał(a):do czeog jest potrzebna karta kredytowa lub debetowa ? czy mozna mieec konto wa PAYpal bez tego? a jezeli trzeba to do czego jest ona potrzebna i czy cos sie za nia placi?

Konto PP możesz mieć bez tej karty. Nie potrzebujesz jej, żeby z konta korzystać, ale wówczas jest jeden mały mankament... Jeśli takiej karty nie masz, to możesz przesyłać tylko te pieniądze, które w chwili obecnej masz na koncie PP. O co chodzi? Hm, już wyjaśniam.
Ja mam kartę płatniczą VISA Classic, podkreślam, Classic. Electron, ani żadna inna nie wchodzą w rachubę. Dzięki niej mogę płacić komuś kasę na PP z konta w "normalnym" banku, w moim przypadku chodzi akurat o WBK, ale to nie jest istotne. Za taką kartę płacisz 40zł (przynajmniej w WBK) na rok (płatne z góry). Posiadam również kartę walutową (€) Mastercard. Za pierwszy rok jej użytkowania nie płacisz nic, potem co rok 10 euro. Więc jeśli nie mam kasy bezpośrednio na PP, to pobiera mi ją z karty VISA lub Mastercard. 8-)

*Ceny podaję na podstawie cennika banku BZ WBK.


- mariusz27 - 08-01-2008 23:01

a ktore firmy nie sa wyplacalne moze warto by zrobic tki temat w ktory zapisywalo by sie e fimy ktore nie placa


- tomciozet - 08-01-2008 23:12

mariusz27 napisał(a):a ktore firmy nie sa wyplacalne moze warto by zrobic tki temat w ktory zapisywalo by sie e fimy ktore nie placa
Taki temat już istnieje. Czytaj w "oszustach"!!


- garenge - 09-01-2008 16:42

A jak nie mam karty, to czy moge se na paypal przesłać z jakiejś innej firmy kase??


- tomciozet - 09-01-2008 16:49

Możesz, możesz... :-D


- garenge - 09-01-2008 17:12

zaraz po rejestracji dostałem od nich jakiegos maila z kodem i czymś tam że musze wpisac nr konta...blabla bla
I nie wiem czy jak nie wpisze tego to czy bede miał kase


- tomciozet - 09-01-2008 17:37

Ten kod jest potrzebny chyba tylko do karty. Nie jestem pewien, czy wiem, o co Ci chodzi?


- garenge - 09-01-2008 18:09

Potwierdź adres e-mail

....
Aby uaktywnić adres email nalezy kliknąć w link.....


- tomciozet - 09-01-2008 18:35

garenge napisał(a):Aby uaktywnić adres email nalezy kliknąć w link.....
Wpisujesz swój adres, na który zarejestrowałeś się na PP.