Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wstep - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wstep (/Temat-Wstep-20161)

Strony: 1 2 3


Wstep - BloodAngels - 28-09-2007 17:49

Witaj na forum poswięcony zarobkowaniu przez Internet. Jest wiele firm GPTR, które płaca za czytanie emaili i klikaniu w płatne reklamy. Jednak wsród nich czai się wielu oszustów i trzeba uważać, aby nasza praca nie poszła na marne. Na naszym forum znajdziesz tylko najlepsze firmy charakteryzujšce się uczciwoscia. Nie daj się łudzić ładna grafika, obiecujacym kwotom za mail (nawet 1000$ za klik). Te firmy to tak zwane SCAMY które oszukuja naiwnych ludzi.

Swiat GPTR rzadzi się swoimi prawami codziennie powstaje wiele nowych firm. Zadaniem naszego serwisu jest podawanie tylko tych najlepszych – których najwięcej zarobimy i na których czele stoja uczciwi ludzie, którzy majš doświadczenie w tym biznesie.

Kluczem w tym systemie zarabiania sa poleceni (ludzie którzy zapisali się z naszego linku polecajacego). Dzięki nim możemy bardzo zwiększyć nasze zarobki. Zarabiamy pewien procent od osoby która się pod nami zapisała. Im więcej poleconych tym lepiej :-)
Jesli jestes obeznany w swiecie GPTR z pewnoďż˝ciš wiesz, że trzeba być cierpliwym. Nie mysl, że za zarobione pienišdze postawisz sobie dom, albo kupisz nowy samochód wysokiej klasy. Pienišdze nie sa az tak wielkie, ale realnie możesz zarobić np. na przyzwoity telefon komórkowy, kilkunastoletni zachodni samochod czy tez nowy calkiem niezly nowy komputer.Jednak w tym biznesie trzeba być cierpliwym i systematycznym, powoli będziesz zarabiać coraz to większe kwoty. Jesli jestes poczatkujšcy zapraszam do przeczytania podstaw.

No wiec juz co nieco wiecie wiec zapraszam dalej

PODSTAWY
1.Zrobic sobie konto na tlenie lub o2
2.Nastepnie konto w banku PAYPAL najbardziej znanym na ktore bedziemy gromadzili kase
3.Odbieramy Link aktywacji na (tlen) i juz mamy konto
4. Zapisujemy sie najpierw proponuje Polskie firmy
5. Wchodzisz na naszym forum w dzial Zarabiaj i Get-Paid to na poczatek

Wiec robic wszystko wedlug polecen a zaczniecie zarabiac
W razie problemow pisac pod tekstem:-)


- Maciekorzysz - 08-11-2007 16:20

Czy Paypal jest całkowicie bezpłatny?
Bo mam zamiar założyć konto osobiste.


- BizNET - 08-11-2007 16:24

Tak założenie konta jest jak najbardziej darmowe.

Lecz odbierając pieniądze płacimy prowizję według tabeli zawartej na paypal.pl, wysyłanie pieniędzy na konta paypal też są bezpłatne natomiast na inne konta (np: mbank, ING, itd) płacimy 5zł za przelanie. Chyba że kwota wyższa jest niż 500 zł wtedy nie płacimy prowizji


- Maciekorzysz - 08-11-2007 16:31

ta tabelke czytalem, ale nie wiem czy tą prowizję oni pobierają od kwoty, czy trzeba zapłacić oddzielnie?


- tomciozet - 08-11-2007 16:37

Przy odbiorze kasy PayPal automatycznie pobiera sobie prowizję, której wysokość
zależy od kwoty, którą otrzymujesz na konto. Niczego oddzielnie nie dopłacasz.


- Drzagusiak - 12-11-2007 22:03

Czy żeby mieć konto w PayPal trzeba mieć 18 lat?


- mjs17 - 12-11-2007 22:27

niby tak ale dużo ludzi nie ma 18 a konto ma :-)


- audia4 - 13-11-2007 06:53

mjs17 napisał(a):niby tak ale dużo ludzi nie ma 18 a konto ma :-)

np ja


- BizNET - 13-11-2007 15:55

To że musisz mieć 18lat to tylko formalność...

Ja też założyłem tam konto a nie mam 18


hmm - Guest - 26-12-2007 22:04

do czeog jest potrzebna karta kredytowa lub debetowa ? czy mozna mieec konto wa PAYpal bez tego? a jezeli trzeba to do czego jest ona potrzebna i czy cos sie za nia placi?