Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ważne tematy !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ważne tematy !!! (/Temat-Wazne-tematy-20139)

Strony: 1 2


Ważne tematy !!! - Pakula - 24-09-2007 19:35

Ja jestem za tym aby to zlikwidować dział Ważne tematy !!! Napisałem wcześniej o ptr-hun teraz ktoś pisze to samo w ważnych tematach uważam to jako SPAM !!!
Troche zaśmieca ten temat forum nie sądzicie ?
Jakby wszyscy pisali o swoich firmach to był by to kogel mogel Undecided


- BizNET - 24-09-2007 19:41

W ogóle muszę Wam powiedzieć że sporo tu postów które nic nie wnoszą. Starajmy sie pisać na temat. A jak mod coś takiego zauważy to na śmietnik :mrgreen:


- Pakula - 24-09-2007 19:43

BizNET drogi Adminie usuń temat ważne tematy bo się robi za dużo SPAMU :-|


- tomciozet - 24-09-2007 19:48

Zauważyłem np., że jeśli ktoś opisuje jakiś program w get-paid, to ten sam program zostaje umieszczony również w "łańcuszkach", ale już przez kogoś innego. Nie wiem, jak to potraktować.
Ja np. chętnie napisałbym tu (na forum) o 15-cent-mailer, bo ja go wychaczyłem, ale ze względu na lojalność nie powtarzam tematu, który już został tu umieszczony (przez Pakulę).


- BizNET - 24-09-2007 19:49

Chodzi Ci o ten temat w którym piszę?

Przecież po to masz moda żebyś mógł usuwać śmieci


- BloodAngels - 24-09-2007 19:49

ale mozesz zamiescic korzystniejsza oferte


- BizNET - 24-09-2007 19:57

Cytat:Zauważyłem np., że jeśli ktoś opisuje jakiś program w get-paid, to ten sam program zostaje umieszczony również w "łańcuszkach", ale już przez kogoś innego. Nie wiem, jak to potraktować.

Oczywiście że można! To są dwa różne działy i zezwala się umieszczanie 1 firmy w tych 2 działach. Dodatkowo muszę wspomnieć że można otworzyć nowy temat z firmą która już jest ale musimy zaoferować coś nowego. Np:

Jest jeden temat w którym ktoś namawia do zapisu. Ale Ty możesz zrobić drugi temat z tą samą firmą jeśli coś zmieniasz np: płacisz za zapis


- tomciozet - 24-09-2007 20:00

BizNET napisał(a):Oczywiście że można! To są dwa różne działy i zezwala się umieszczanie 1 firmy w tych 2 działach.

Dobrze wiedzieć. :mrgreen:


- Pakula - 24-09-2007 20:54

BizNET usuń dział: Ważne tamaty :-P


- tomciozet - 24-09-2007 21:07

A gdzie jest ten dział? Ja go nie widzę. :-(