Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eurokiddies.com świetny belgijski surfbar wypłaca na pe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Eurokiddies.com świetny belgijski surfbar wypłaca na pe (/Temat-Eurokiddies-com-swietny-belgijski-surfbar-wyplaca-na-pe-20129)

Strony: 1 2


- zbigi20 - 29-02-2008 15:32

SAM SIę NAD TYM ZASTANAWIAM OD 2 MIESIęCY WYCOFANO PAYPAL ALE Z TEGO CO PRZETłUMACZYłEM ZA MIESIąC ADMIN PISZE żE PRZYWRóCI PAYPAL. GDYBY TAK SIę STAłO TO BARDZO DOBRA WIADOMOść, NA RAZIE


- JereManU - 05-03-2008 08:44

Otrzymał już ktoś wypłatę?
Jestem parę dni i chyba w 12h zarobiłem 10centów. :lol:


- zbigi20 - 07-03-2008 09:48

tak ja wypłatę otrzymałem ale to już jakiś czas temu od 2,3 miesięcy nie ma paypala, na koncie mam 32 euro ale podobno od tego miesiąca co będzie wróci.
Punkty są przeliczane na koniec miesiąca z surfbaru który trzeba sobie pobrać z gier i banerów których jest niewiele to jak ty możesz mieć już 10centów chyba że po przeliczeniu.


- JereManU - 07-03-2008 14:35

zbigi20, akurat chyba 2 marca mi przeliczyli... :-)


- moody - 13-05-2008 14:10

Takie pytanko w związku z eurokiddies: gdzie się tam zleca wypłate i jaki przelicznik obecnie?


Eurokiddies.com świetny belgijski surfbar wypłaca na pe - DDK - 05-08-2012 19:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.