Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eurokiddies.com świetny belgijski surfbar wypłaca na pe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Eurokiddies.com świetny belgijski surfbar wypłaca na pe (/Temat-Eurokiddies-com-swietny-belgijski-surfbar-wyplaca-na-pe-20129)

Strony: 1 2


Eurokiddies.com świetny belgijski surfbar wypłaca na pewno - zbigi20 - 23-09-2007 14:17

Wypłata od 10 euro na paypal
świetny surfbar a co ważne wypłacalny, ostatnio mieli problemy ze stroną ale chyba już wszystko działa bez zarzutu.
Są trzy poziomy poleconych 1-25%, 2-10%, 3-10%
Na stronie są też codzinnie banery każdy po 25 punktów, po kilka codziennie, różne gry w których można sporo wygrać.

Link: EuroKieddies

Rejestracja: INSCRIPTION

Własnie wczoraj dostałem od nich wypłatę, polecam i zapraszam.


- tomciozet - 23-09-2007 14:47

Ile pkt. dziennie zarobisz bez poleconych w czasie 8 godzin i jak się to przekłada na kasę?


- zbigi20 - 23-09-2007 15:06

z tym surfbarem to jest bardzo różnie jak chodzi płynnie to do 700-1200 u mnie nie raz jest różnie zwłaszcza jak mam otwartych wiele zakładek, oczywiście to co napisałem to nie tylko sam surfbar banerki na stronie widzę że kiedyś było więcej później mieli problemy a teraz widzę że wszystko wraca do normy plus jackpot po 200 punktach możesz coś wygrać ale żadko można trafić w większą liczbę punktów ja tylko raz trafiłem w 1000 punktó jeżeli chodzi o mnie to najwięcej miałem w ciągu miesiąca 3,70

Tomciu mam pytanie do Wapu skąd będę wiedział czy nie mając wpłaconych pieniędzy punkty które zdobywam to na reklamy a nie do wypłaty bo już mam 1 jodi i nic się nie zmieniło


- zbigi20 - 23-09-2007 15:21

Poza ty nie raz jest to więcej niż 8 godzin nieraz i 13


- tomciozet - 23-09-2007 15:36

Jeśli w ciągu 7 dni od momentu zarejestrowania się ne wpłacisz kasy, to to, co przesurfowałeś zamienia się automatycznie w kredyty na reklamę. Stąd moja rada: Jak już będziesz miał kasę i będziesz chciał ją wpłacić, to usuń swoje konto (Konto loeschen), na lewo od Logout i zarejestruj się jeszcze raz, żeby kasa nie przepadła za te dni od momentu rejestracji, w których zarabiałeś jedynie kredyty. ;-)


- kurdelaska - 22-01-2008 16:00

słyszałam że Eurokiddies kasuje konta polaków czy to prawda?? Prosze o odpowiedz


- Iriadore - 22-01-2008 16:15

Hmm kasował, ale czy kasuje to nie wiadomo... za bardzo.


- garenge - 22-01-2008 16:20

HMm. Eurokiddies jak najbardziej akceptują polaków.Mi przynajmniej konta nie usuneli, a mam od października :mrgreen:


- kamilos20 - 23-01-2008 00:01

w tej firmie mam juz długo konto i nic złego mnie nie potkalo


- aneta5 - 20-02-2008 12:26

Nie wiecie , czy przyszłościowo beda możliwe dla nas wypłaty