Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój własny, świetny program partnerski :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mój własny, świetny program partnerski :D (/Temat-Moj-wlasny-swietny-program-partnerski-D-20114)

Strony: 1 2


Mój własny, świetny program partnerski :D - tomciozet - 21-09-2007 10:24

Będę się streszczał.
Jestem świeżo upieczonym nauczucielem języka niemieckiego. (NIE pracuję w tym zawodzie, niestety...)
Wpadłem na genialny pomysł, że stworzę w sieci swój własny "program", dający możliwość dodatkowego zarobku każdemu z was. A teraz do rzeczy... Oto moja propozycja:
Ktoś, ktokolwiek zainteresowany daje mi zlecenie - tłumaczenie tekstu (z niemieckiego na polski i odwrotnie), ja ten tekst tłumaczę na konkretnie ustalony termin. Oczywiście pobieram za to opłatę. Wysokość tej opłaty zależałaby od ilości stron do tłumaczenia.
Wasze zadanie - werbować ludzi, którzy będą chcieli coś przetłumaczyć.
Moje zadanie - przetłumaczyć "te" teksty i wam zapłacić za poleconego.
Zaznaczam, że za poleconego dostajecie kasę za każdym razem, gdy ten zleci mi coś do tłumaczenia.
Poziom zaawansowania (tekstów do tłumaczenia): podstawówka, gimnazjum, szkoła średnia, matura.
Nie myślałem jeszcze konkretnie nad cennikiem, bo może wy, forumowicze mi w tym pomożecie.
A oto cennik waszych prowizji:
1 - 2 strony - 10%,
3 - 4 strony - 12,5%
5 i więcej - 15%!!
Rodzaj czcionki: Arial, rozmiar: 12.
Szerokość marginesu - standardowa (we Free Office).
Tłumaczę teksty szkolne i nie tylko. Ale bez szczególnie
wyszukanego, technicznego słownictwa.
Czekam na waszą ocenę tego pomysłu i wasze propozycje.


- luki8383 - 21-09-2007 19:15

pomysł dobry ;-) ale według mnie mało ludzi z niego skorzysta... :-| jednak jeśli takowego znajdę to będę wiedział już gdzie go kierować ;-) co do cennika to nie mam pomysłu :-P


- tomciozet - 21-09-2007 19:18

luki8383 napisał(a):pomysł dobry ale według mnie mało ludzi z niego skorzysta... jednak jeśli takowego znajdę to będę wiedział już gdzie go kierować

Będę dźwięczny. ;-) Ale masz rację. Chętnych póki co, mało. :-(


- luki8383 - 21-09-2007 21:32

Masz może uprawnienia tłumacza przysięgłego? To by wiele ułatwiło... Może powinieneś zrobić stronę, albo bloga o sobie i Twoim pomyśle? O tłumaczeniu? Łatwiej by Ci było zdobyć chętnych... Przynajmniej takie jest moje zdanie :-P


- tomciozet - 01-01-2008 22:15

Cena za przetłumaczenie
1-2 stron: 14zł / stronę; prowizja dla polecającego: 10,0%;
3-4 strony: 12zł / stronę; prowizja dla polecającego: 11%;
5 stron i więcej: 11zł / stronę; prowizja: 12%!

Minimum do wypłaty: 3,01zł

Zapraszam do promowania. :-D


- Pablobo - 16-01-2008 11:04

Ja tam tomcio będe ludzi kierował do ciebie i nie chce żadnych pieniędzy :mrgreen: Duzo mi pomogłeś więc możesz na mnie liczyć
100% fREE :mrgreen:
Pozdro'


- tomciozet - 16-01-2008 11:56

Warunki są identyczne dla wszystkich, więc dotyczą również Ciebie. :->
A jeśli Ci w czymś szczególnie pomogłem, to możesz to opisać
w komentarzach. No, chyba, że już to zrobiłeś. ;-) 8-)


- Bakuss - 20-03-2008 22:41

No nie wiem czy to wypali Undecided Undecided :roll: :roll:


- Pawel1178 - 21-03-2008 09:03

ale odkop stary :roll: :evil: :evil:


- tomciozet - 25-03-2008 02:21

bakus napisał(a):No nie wiem czy to wypali Undecided

A ja wiem, że wypaliło.

PS Zmniejszyłem stawki za strony. :-D