Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Moje forum (/Temat-Moje-forum-20113)

Strony: 1 2 3 4


- tomciozet - 21-09-2007 16:22

W co mam kliknąć, żebyś zarobił??


- BizNET - 21-09-2007 16:35

Ojj chłopcy...

Znam się na adsense jak nikt inny na tym forum :-P (chyba)

Cytat:np. 100 userów w ciągu miesiąca kliknie 2 razy, to zarobię około 200$.

Niestety to nie jest możliwe... bo wychodzi na to że musiał być dostać 1$ za klik co jest mało realne. Mam np: stronę z darmowym gsm gdzie kliki średnio są po 0,03$! a więc nie za dużo. ratuje mnie to że mam ok 30-50 klików dziennie. Cena klików jest różna a to zależy od tematyki strony. Np: strony warezowe zarabiają bardzo mało a np: strony motoryzacyjne dużo więcej lub choćby www o kredytach i ubezpieczeniach.

2 moja rada to:
NIE NAMAWIAJ innych do klikania! To jest bardzo cenna zasada, bo czasami w ten głupi sposób można stracić wszystko co uciułamy :mrgreen:

Ja teraz czekam na wypłatę ok 350$ ale dostanę ją w następnym miesiącu więc pewnie dobije do 500$.

Miałem kiedyś na myśli coś takiego:
Że wstawię na to forum reklamy z adsense i na to co zarobię to wydam na serwer lub domenę a to co zostanie rozlosujemy między forumowiczami. I tak co miesiąc. Oczywiście będę przesyłał screeny żeby nikt mnie nie podejrzewał o robienie kogoś w balona :-P Reklamy nie będą uciążliwe (w formie 4 linków na górze). Ale jeśli wolicie mieć forum bez reklam to nie ma sprawy. Bo to forum nie powstało abym zarabiał tylko po to żebyśmy mieli dobre miejsce na wymianę doświadczenia w świecie zarabiania

Pozdro :->


- yahretzkee - 21-09-2007 17:05

Ale to jest namawianie do klikania

PS

To kto chce sie ze mna zaangazowac w ten projekt?


- tomciozet - 21-09-2007 17:13

Jeśli chodzi o reklamy - nie mam nic przeciwko.
Jeśli mowa o dodatkowym zarabianiu - mam pewien pomysł.
Ale o tym może już w osobnym temacie. ;-)


- tomciozet - 21-09-2007 17:15

yahretzkee napisał(a):To kto chce sie ze mna zaangazowac w ten projekt?

Ja. Ale w co mam klikać i jak często?


- yahretzkee - 21-09-2007 17:17

Nie, nie, nie.

Przyczytaj mojego posta w tym temacie nr. 1


- tomciozet - 21-09-2007 17:36

Tak, tak, tak. :-P Werbować ludzi na forum. :mrgreen: Ale za klikanie w reklamy chyba też masz dodatkową kasę, co? Nigdy się tym nie zajmowałem, więc jestem trochę zielony.


- yahretzkee - 21-09-2007 17:45

No, lepiej nie przesadzać z tym klikaniem, bo w końcu się skapną, że to jest ustawione - i skasują mi konto.

Za 6 kliknięć mam ponad 1$.

Stawka za klik cały czas wzrasta - za szóstke kliknięcie dostałem ponad 0.3$

Tomciozet - zaczynamy werbować?

PS

Jak można zachęcić ludzi do zapisania się na forum?


- yahretzkee - 21-09-2007 18:02

8 kliknięć już - 1,87$


- BizNET - 21-09-2007 18:17

No przyznam że sporo Ci dają za te kliki..

Ja na jednej stronie w ciągu 5 miesięcy wygenerowałem ok 3 000 klików a za każdy średnio 0,03 to jest równe 90$ a jeśli dostawał bym po 0,3 za klik to miał bym już 900$ :-P