Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Yuwie - zarabiaj na pisaniu blogów, tworzeniu klubów, itp ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Yuwie - zarabiaj na pisaniu blogów, tworzeniu klubów, itp ! (/Temat-Yuwie-zarabiaj-na-pisaniu-blogow-tworzeniu-klubow-itp-20112)



Yuwie - zarabiaj na pisaniu blogów, tworzeniu klubów, itp ! - yahretzkee - 21-09-2007 08:37

Yuwie.com to coś w stylu bloga - dostajesz pieniądze za każde wejście osoby na twój blog, twoje obrazki, dołączenie do klubu itp.

Myślę, że gdybyśmy wszyscy się tam zapisali, to byśmy trochę zarobili.


Ja po 2 tygodniach, dostałem 1$, nie wiem za co :-)


ZAPRASZAM


- dzano - 16-02-2008 23:01

Zapowiada sie ciekawie Wink juz sie rejestruje


- krzysiek349 - 23-03-2008 18:57

Ta stronka jest znakomita założe się że ja za rok ta firma będzie tak popularna jak googleBig Grin w ciągu tygodnia złapała ponad 60 tyś osób :shock: a teraz jest chyba 600tyś osób zarejestrowanych

Mile się spedza czas na stronce piszesz swoje blogi i ludzi to ogladaja ty ogladasz innychBig Grin(polskie oczywisice jak znajdziesz ;-) 8-) )Wklejasz swoje zdjecia :-) muzyke filmy ;-) :-)
Bardzo fajne to jest.
Za każde wejscie obcej osoby na coś twojego dostajesz 1 PageViews na koniec miesiaca to jest przeliczane na kase.
Minimum to jest chyba 25$

Zapraszam serdecznie! I polecam!
Istnieje takze pełno klubów polskich ;-) :-) Można się przyłączyć i razem sobie czytacie i komentujecie swoje blogi :-)

Tutaj daje swój reff zapraszam do rejestracji.Teraz jest okazja nałapać poleconych bo pózniej nie będzie okazji skoro 75% ludzi na swiecie będzie w tym zapisanych Big Grin

http://r.yuwie.com/krzysiek349


Yuwie - zarabiaj na pisaniu blogów, tworzeniu klubów, itp ! - piotrekprorok - 18-09-2015 09:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.