Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposoby na ogranie bukmacherów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sposoby na ogranie bukmacherów (/Temat-Sposoby-na-ogranie-bukmacherow-20111)

Strony: 1 2 3 4


- tomciozet - 28-09-2007 18:16

Kasy trzeba mieć dośćsporo, ale myślę, że ciepliwości jeszcze więcej. No i,
co równie ważne nie wolno się napalać, bo żaden wynik nie jest pewny!


- nikosis - 08-07-2008 10:55

Moim sposobem na ogrywanie bukmacherów są dobre analizy spotkań. Szukanie informacji po stronach internetowych, blogach, od znajomych z innych państw. Nie chodzi tu o losowe wybieranie najbardziej popularnych typów (wszelkie finały wielkich imprez - nie polecam). Im mniej buk wie na temat danego zdarzenia i bardziej zawyżył kurs tym większa szansa na zwycięstwo. Stawianie masówek też nie wchodzi w grę. W ogóle w bukmacherach należy się wystrzegać zakładki (najpopularniejsze zakłady), bo takie są najgorsze.


- tomex11 - 10-07-2008 00:57

sposób jest jeden patrz sygnaturka :->


Moje zasady - mks22 - 31-12-2008 12:44

Ja mam takie zasady, których staram się trzymać

1.Nie obstawiać meczów o tzw. "pietruszkę"
2.Nie obstawiać pucharów ligowych
3.Obstawiać 1-3 meczów na kuponie.
4.Analizować każde spotkanie które mamy zamiar typować
5.Sprawdzać z kim drużyna gra następne mecze
6.Sprawdzać kartki, kontuzje,czy nastąpiła zmiana trenera
7.Uważać na mecze derbowe
8.Nie typować jesli w ofercie na dany dzień nie ma nic ciekawego
9.Nie obstawiać tylko z tego powodu, że drużyna jest lepsza
10. Obstawiać tylko te sporty na których sie znamy
11.Odwiedzać fora bukmacherskie i czytać analizy innych graczy.
12.Nie próbować się odgrywać po przegranych kuponach i obstawiać czego się tylko da za większą stawke.


- Cahais - 31-12-2008 15:08

nie obstawiac na jednym kuponie duzo spotkan tego co jest po najnizszym kursie, (to przewaznie wydaje sie najpewniejsze, choć tak nie zawsze jest), to tylleco bym dodal od siebie


- Bloodme - 31-12-2008 15:49

mks22, zdefiniuj słowo "pietruszka' :-D


- mks22 - 31-12-2008 17:07

Bloodme napisał(a):mks22, zdefiniuj słowo "pietruszka' :-D
Chodzi mi tu głownie o mecze towarzyskie,a także o mecze, w których jedna z drużyn ma już pewny awans, np. liga mistrzów albo też nie ma już sans na awans.


- Cahais - 01-01-2009 14:24

tak jak było np. w meczu barca wisła 0 1 do LM


- Bati_919 - 01-01-2009 21:24

Witam. Bukmacherką zajmuje sie na powaznie od roku. Od tego czasu przewertowalem niezliczone ilosci stron o tematyce bukmacherskiej, poznalem mnostwo systemow, przezylem takze wiele porazek. Jesli chcesz zaczac odnosic prawdziwe sukcesy, musisz byc ciagle w temacie. Wiedziec jakie nastroje panuja wsrod druzyn, ktore obstawiasz, kto nie zagra itd itp. Ze swojej strony moge z czystym sercem polecic forum bukmacherskie, na ktorym jestem moderatorem- http://gtwtyper.org/index.php?ap=633. Typy podaje wielu ekspertow, miedzy innymi moja skromna osoba z bardzo dobrym skutkiem. Wystarczy grac typami 2-3 ekspertow z "mojego" forum, a miesiac NA PEWNO zakonczysz na +. Dodatkowo za 10 napisanych postow jest nagroda gwarantowana- 5zł na konto unibet- jednego z najlepszych bukmacherow w sieci. Jest takze konkurs TYP DNIA z pula ponad 300zl, AKO DNIA z pula ponad 700zl, dziennik typera z pula ponad 2300zl (sam dostalem 500, z ktorych zrobilem ponad 800 i je wyplacilem:-) a takze depozyty za aktywnosc. Mozliwe, ze za tego posta otrzymam ostrzezenie (spam ?), ale jestem pewny ze to Wam pomoze w ograniu buka. Jesli macie jakies pytania- piszcie smialo na pw:-)

Pozdrawiam i zapraszam do rejestracji! :-)


- mrw111 - 02-01-2009 13:05

No to ja polecam http://www.stawiaj.pl konkursów że hoho. Dużo do wygrania. Świetne typy userów. Na prawdę można sporo wygrać