Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposoby na ogranie bukmacherów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sposoby na ogranie bukmacherów (/Temat-Sposoby-na-ogranie-bukmacherow-20111)

Strony: 1 2 3 4


Sposoby na ogranie bukmacherów - tomciozet - 21-09-2007 17:43

Na dobry początek mogę tu opisać tzw. progresję.
Jest to znany sposób, ale jeśli ktoś go nie zna,
to mogę tu wyjaśnić zasady tego systemu. Ok?


- yahretzkee - 21-09-2007 17:46

Ja poproszę Tongue


- tomciozet - 21-09-2007 18:30

Jasny gwint!! Pisałem posta prawie 30 minut i mnie wylogowało, a post się nie
zapisał! Zaraz wychodzę na PKP i pewnie do poniedziałku tu nie zawitam. Kurczę,
ale się wściekłem. Tyle pisania na darmo... Muszę trochę ochłonąć. A może znajdzie się ktoś chętny, kto opisze tę metodę gry? :-? Pochwalcie się. ;-)


- mjs17 - 21-09-2007 18:58

jak dla mnie nie m takiego sposobu wszystko zależy od szczęścia


- tomciozet - 21-09-2007 19:26

Owszem, istnieją pewne sposoby. Tylko, że:
1) trzeba mieć pewne zaplecze finansowe,
2) nie napalać się od razu na wysokie stawki,
3) obstawiać jak najmniej zdarzeń,
4) należy być cierpliwym, bo niekiedy długo czeka się na sukces.


- klose - 22-09-2007 16:36

Jest wiele sposobów ale żaden nie daje 100 % gwarancji Tongue osobiście nie gram meczów bo minimalnych kursach i tzw "masówek" 8-)


- tomciozet - 23-09-2007 14:12

Im mniej zdarzeń, tym większa szansa na wygraną. 100% gwarancji nie masz nigdzie. Nawet tytuł doktora z ważnej dziedziny, zrobiony na renomowanej uczelni nie daje Ci gwarancji świetnie płatnej pracy na dowolnym stanowisku. ;-)


- klose - 24-09-2007 12:57

No dokładnie, jak ktos ma dużo kasy to polecam progresję albo surbety. Ale to trzeba mieć spory kapitał chociaż jak ktos wie jak grać to ma szanse na ładne pieniążki : 8-)
:-)


- tomciozet - 24-09-2007 13:05

Dziś to nawet surbety nie są takie pewne, bo niektóre firmy blokują takie zdarzenia, jeżeli widzą, że ludzie biorą zakłady na jakieś zdarzenie wkładając w to kupę szmalu i obtawiając ten sam wynik. Myślę, że już pewnie progresja jest pewniejsza, mimo, że na efekty trzeba niekiedy dość długo czekać.


- klose - 28-09-2007 17:50

No te surbety juz dziś nie są takie pewne jak kiedyś ;D a progresja to ciekawa opcja ale tu trzeba mieć max cierpliwości sporo kasy 8-)