Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Opinia (/Temat-Opinia-20102)

Strony: 1 2 3


Opinia - klose - 19-09-2007 19:18

Powiem krótko że forum jak narazie jest spoko. Wreszcie wszystko na miejscu, jest dział na opinie o programach , oszustach , na własne reklamy by zdobyć poleconych. Brak chaosu i ekipa znająca się na rzeczy (zarabianiu w necie) to mocne strony tego forum :-) 8-) 8-)


- BizNET - 19-09-2007 19:26

Heh.. Cieszę się że tak uważasz ale właśnie na tym chcę się skupić.

Na tym forum nie ma miejsca na SPAM! :-D


- tasiorszef - 20-09-2007 00:05

Troche nieciekawe graficznie mi sie wydaje poza tym brakuje regulaminu (jak na forum bez spamu karzacego oszustow powinnien byc). Poza tym brakuje mi mojego ulubionego dzialu mianowicie o pokerze i kasynach. Ciezko mi cos napisac o nim wiecej bo narazie duzo tu nie ma


- tomciozet - 20-09-2007 09:58

Mi się forum podoba pod każdym względem. No, może
pod prawie każdym, bo... nie jestem modem... :-P

PS Nieprawda, bo na SPAM jest miejsce i ma na to osobny dział. :-P


- BizNET - 20-09-2007 18:26

Cytat:No, może
pod prawie każdym, bo... nie jestem modem...

Już masz moda.

A regulamin wstawię jutro... ;-)


- tomciozet - 21-09-2007 13:16

Dzięki Xonicc, myślę, że do Bookmakerów też bym się nadawał. ;-)
O get-paidach już nie wspominał, bo tam jest już sporo modów. ;-)


- Pakula - 22-09-2007 11:00

Właśnie BizNETC dodałeś na forum regulamin co ci przesłałem ?


- tasiorszef - 30-09-2007 23:44

mam wrazenie ze na forum jest ustawiona zla strefa czasowa poniewaz wiadomosci zamieszczone pomiedzy godzina 23 a 24 pokazywane sa jako z dnia nastepnego...


- kaczka666 - 08-01-2008 18:39

tasiorszef, możliwe że jest coś nie tak z twoją przeglądarka lub czaem w Windowsie, u mnie czas jest ustawiony dobrze


- Vego06 - 11-01-2008 18:06

Ja uważam że jest to lepsze forum od szuwi.com . Ponieważ można coś znaleźć a tam to trzeba kupę szukac