Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]kapneli sie ze oszukiwałem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]kapneli sie ze oszukiwałem? (/Temat-Rozwiazane-kapneli-sie-ze-oszukiwalem-2010)



[Rozwiązane]kapneli sie ze oszukiwałem? - maniek90 - 21-02-2010 00:52

Dostałem takieo maila:


Cytat:Dear Lockerz Member,



Today we are announcing a special event we call "Odyss Amnesty Week." If you got your PTZ in unfair or illegitimate ways, you'll want to know that Odyss, our beloved Lockerz dog, gave us the sad puppy eyes and begged us to give any reformed member one LAST chance.



Here's how it works: you have two weeks to email and confess how you cheated (when, how, and how many PTZ). Odyss will remove those PTZ from your account. You won't be banned -- as long as you continue to follow Lockerz' terms, conditions and rules.



If you don't email us, and we discover that you have cheated, your PTZ will be set to ZERO (including your game, login, invitation and dailies PTZ) and you'll risk termination of your Lockerz membership, as well as cancellation of any pending prize redemption.



To get amnesty, email us at [email protected] by 11:59 PM EST on November 13, 2009. You will not be receiving a response to your email. Please note that all PTZ will be adjusted in the next few weeks. We strongly urge you to take Odyss up on his offer.



Thank you.

- The Lockerz Crew

Mam rozumiec ze kapneli sie ze zakaldalem falszywe maile?


RE: kapneli sie ze oszukiwałem? - rubik - 21-02-2010 00:56

on November 13, 2009 - do listopada 13, 2009
czyli tak btw, dostałeś tego maila wcześniej ...
nie, nie o to chodzi ... to był tydzień amnestii odyssa - już nie aktualne.
zgłaszać się tam mieli Ci co oszukiwali Wink


RE: kapneli sie ze oszukiwałem? - Gien - 21-02-2010 02:17

Z tego co napisales wynika, ze masz falszywe maile, wiec czasem moga cie zbanowac
Nie mowie, ze gdzies niedługo ale np gdy zdobedziesz jakas nagrode, wtedy moga sprawdzic twoje miale
Wiec moze lepiej byloby gdybys przyznal sie do oszukiwania, wtedy prawdopodobnie zabraliby ci polowe ptz, tak jak to zrobili paru osobom
Jesli oczywiscie oszukiwales


RE: kapneli sie ze oszukiwałem? - rubik - 21-02-2010 02:29

przecież to jest mail z tygodnia amnesti @up ... każdy go dostał Big Grin


RE: kapneli sie ze oszukiwałem? - Raperrek - 21-02-2010 08:14

Ja do tematu:
Czy mogą mnie zbanować jeśli w domu powysyłałem zaproszenia, i byłem w kafejce, i prosiłem kumpli o zalogowanie
się na jednym IP czy dadzą mi bana jeśli 3/4 mojich zaproszeń będzie na jednym IP ? Smile

Ps. Jak oni sprawdzają meile ?


RE: kapneli sie ze oszukiwałem? - Dyzmator - 21-02-2010 08:37

najprawdopodobniej Smile
słyszałem że sprawdzają IP mailów i hasła do mailów , bo niektórzy jak oszukują i zakładają maile to często daję do nich te same hasła


RE: kapneli sie ze oszukiwałem? - Razer - 21-02-2010 11:13

(21-02-2010 08:37)Dyzmator napisał(a):  .....IP mailów i hasła do mailów

Jedno mnie w tej odp. dziwi... o.O Jak lockerz może sprawdzić sobie hasło do Naszego e-maila? o.O

Jeśli już to sprawdza hasło do konta lockerz.


RE: kapneli sie ze oszukiwałem? - Gien - 21-02-2010 13:32

(21-02-2010 02:29)rubik napisał(a):  przecież to jest mail z tygodnia amnesti @up ... każdy go dostał Big Grin

rubik wiem ze jest to mail z amnestii ale chodzi mi o to ze gosc napisal:

(21-02-2010 00:52)maniek90 napisał(a):  Mam rozumiec ze kapneli sie ze zakaldalem falszywe maile?

Wynika z tego, ze jednak posiada falszywe maile, wiec mu doradziem zeby sie przyznal bo pozniej moze tego zalowacSmile


RE: kapneli sie ze oszukiwałem? - mati852a - 21-02-2010 13:58

a na jaki adres trzeba złożyć wiadomość z przyznaniem się do robienia emaili ?


[Rozwiązane][Rozwiązane]kapneli sie ze oszukiwałem? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.