Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prizpass - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: prizpass (/Temat-prizpass-20097)

Strony: 1 2


prizpass - audia4 - 19-09-2007 14:53

Nowa strona z grami, którš administrują ludzie zajmujący się także sprawami Prizee w Polsce :-)

Rejestracja jest ułatwiona z uwagi na to, że strona jest po polsku.
Wchodzimy na => prizpass , następnie na dole strony znajduje się link "rejestracja", w który klikamy.
Zostajemy przeniesieni do formularzy, wypełniamy go i już możemy się logować na stronę Wink

Cała zabawa polega na zdobywaniu punktów Prizz, które potem możemy wymieniać na różnego rodzaju nagrody:
- płyty CD z muzyką
- kody do innych stron (np. Prizee, find-jeux, byncode, Choco+, y-code, wondypass)
- doładowania do telefonów
- gadżety z logiem strony prizpass
- filmy dvd
- książki np. wszystkie części Harry Potter
- gry PC
- bony i premie do stron z grami, sklepów online i empiku
- pendrivey o róznej pojemności
- karty pamięci
- gadźety omputerowe - myszy, kawiatury, kamerki internetowe
- konsole i odtwarzacze mp3/mp4

Naszą zabawę możemy przyspieszać poprzez używanie kodów Prizz+ dostępnych pod numerem sms podanym w menu strony.
Na stronie co miesiąc organizowane są zabawy/konkursy, w których można wygrać mp3, mp4, konsole (np. PSP) i wiele innych nagród.
Sporo nagród można wygrać także w grze tygodnia :-) organizowanej oczywiście co tydzień.

Serwis ciągle się rozwija, ale warto zarejestrować się już dzisiaj, co chwilę przybywa tam nowości.
W panelu mamy także link do polecania, za każdego zwerbowanego dostajemy 10Prizz 1partie w grze bonusowej "Superprizz" i kilka % do rangi :-)

Życzę udanej zabawy.


- mjs17 - 19-09-2007 21:11

Stronę bardzo polecam warta uwagi :-)


- BloodAngels - 12-10-2007 10:33

Ile zarabiacie w prizz punktow?? ja okolo 40


- mjs17 - 12-10-2007 11:10

ja dużo dziennie bez aktywowanych kodów to ok 200 prizz :-)


- BloodAngels - 12-10-2007 11:45

Skad tak duzo??


- mjs17 - 12-10-2007 11:50

ja mam 10 darmowych partii 3 partie Vip i zdrapkę w której możesz wygrać 10 lub 100 prizz i jeszcze coś tam :-)


- BloodAngels - 12-10-2007 12:55

aha a ja zwyklySad


- audia4 - 13-10-2007 08:08

ja na prizpassie mam 200 dzień na stronie range VIP 19%
i stan konta tylko 2754prizz ( troche wytraciłem na kody do stron)


- mjs17 - 13-10-2007 09:27

ja teraz to mam ponad 41 tys prizz a najwięcej miałem prawie 100 tys ale pendrive sobie zamówiłem no i też trochę na kody potraciłem a jeśli chodzi o rangę to mam ULTRAVIP


- BloodAngels - 13-10-2007 10:22

ale macie fajnie ja mam 1500 prizz i ranga zwyklky 12.3% do viippa :cry: