Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ankiety :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ankiety :) (/Temat-Ankiety-20091)

Strony: 1 2


Ankiety :) - luki8383 - 18-09-2007 20:49

Witam! Zapraszam do wypełniania ankiet. Stawka do 25 PLN, minimum wypłaty to tylko 50 PLN!

Zainteresowanych proszę o pisanie na [email protected] w temacie wpisując ANKIETY.

POLECAM GORąCO!! :-)


- BizNET - 18-09-2007 20:57

A czy nie mógł byś opisać na forum o co dokładnie chodzi?


- tomciozet - 19-09-2007 10:24

BizNET napisał(a):A czy nie mógł byś opisać na forum o co dokładnie chodzi?

Właśnie, bo znam kilka firm, które obiecują kokosy, a co do czego, to tych ankiet wcale nie otrzymuję. :-(


- klose - 19-09-2007 18:55

Dokładnie tomciozet ma racje... :-?


- luki8383 - 19-09-2007 21:29

mówicie - macie :-)

Firma solidna, wypłacalna i w ogóle ;-) może brzmi banalnie ale naprawdę :-D co do minimum wypłaty to 25 zł (a obecnie w promocji 11,5) - sorka za błąd :-P średnio 3-4 ankiety w miesiącu (to zależy jak wypełnicie swój profil), nazwy nie podam bo będziecie się zapisywać bezpośrednio (a mi chodzi o zdobycie poleconych :mrgreen: ). no chyba że obiecacie :->


- tomciozet - 20-09-2007 08:26

W wielu takich firmach miesiącami czekasz na chociaż tego jednego maila i nic...
A jak już coś przyjdzie, to jest to krótki kwestionariusz, który trzeba wypełnić
przed przejściem do właściwej ankiety. Jak już go wypełnimy, to okazuje się,
że nie mieścimy się w przedziale, którego dotyczy ankieta, np. okazuje się na
końcu, że nie pasuje im przedział wiekowy, płeć, wykształcenie, cokolwiek...
A w tej ankiecie wstępnej firma wyciągnie od nas kilka ważnych informacji,
nic nam za to nie płacąc. Zwykła ściema. "Właściwe" ankiety to tylko przykrywka.


- luki8383 - 20-09-2007 09:54

Widzisz tomciozet... To zależy, na jaką firmę trafisz... Na przykład, w epanel.pl przy ankiecie na początku są pytania wstępne które stwierdzają czy zaliczasz się do danej ankiety czy nie... Firma, o której zacząłem pisać temat jest chyba najlepszą tego typu firmą w Polsce, a o tym czy kwalifikujesz się do ankiety decyduje w dużej mierze to jak wypełnisz dane o sobie w panelu użytkownika... Ale fakt, ankiet dużo nie :-P


- tomciozet - 20-09-2007 10:02

Właśnie pisałem min. o epanelu. A w panelu użytkownika zaznaczyłem wszelkie możliwe kategorie. Mówię o kategoriach głównych, bo oczywiście nie zaznaczałem wszelkich możliwych zainteresowań, gdyż to od razu by podpadło... Ankiet brak. :-(


- BizNET - 20-09-2007 19:33

Ale czy Ty osobiście dostałeś już wypłatkę? :->


- luki8383 - 20-09-2007 19:57

ja?? :-> nie... ale mam kumpla który dostał :-P