Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GOOGLE ADSENSE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: GOOGLE ADSENSE (/Temat-GOOGLE-ADSENSE-20087)

Strony: 1 2 3 4


- evolucja - 04-03-2008 22:02

JereManU napisał(a):A gdy nie przekracza się dochodu 3000zł to w AdSense także to obowiązuje i nie trzeba płacić podatków?
Jak dobrze pamiętam, podatek odprowadza się od każdej zarobionej kwoty.


- BizNET - 05-03-2008 11:26

Cytat:A gdy nie przekracza się dochodu 3000zł to w AdSense także to obowiązuje i nie trzeba płacić podatków?

Trzeba!
Według polskiego prawa od wszystkiego powinniśmy odprowadzać podatki (od zarobków z bux, adsense itd)


Istnieje również "kwota wolna od podatku" to nie znaczy że nie trzeba go płacić... Tylko chodzi w tym o to że jeśli Twoje dochody nie przekroczyły 3000zł w danym roku to podatek zostaje Ci oddany.

Wartość podatku to jak się nie mylę wynosi 19%
Zaś za nie płacenie podatku może się to skończyć nawet drogą sprawą sądową :-(


Takie jest niestety nasze polskie prawo :->


- adi_master3 - 15-03-2008 16:39

czyli jak nie płacimy podatku to może sie skończyć w sadzie.. :-(


- BizNET - 15-03-2008 16:46

Może...ale nie musi :mrgreen:


- eXv - 15-03-2008 16:47

Ja zarabiam na adsense i dostałem już jedną wypłatę 110$ teraz mam na koncie 60$ i musze podatek zapłacić? Bo mi nic nie przyszło zapłacić sorry za takie pytania ale nigdy mi nie przyszlo zaplacic czegos.


- Kruchy - 15-03-2008 21:25

Ja uzbieralem 102$ ale glowilem sie troche nad wyplata ze 3-4 dni i ban za nieprawidlowe klikniecia. Probowalbym jeszcze raz ale ten pin kilka miesiecy ;/


- evolucja - 15-03-2008 23:10

eXv napisał(a):Ja zarabiam na adsense i dostałem już jedną wypłatę 110$ teraz mam na koncie 60$ i musze podatek zapłacić? Bo mi nic nie przyszło zapłacić sorry za takie pytania ale nigdy mi nie przyszlo zaplacic czegos.
Jeśli chcesz- płać.
Prawdopodobieństwo, że coś Ci się stanie gdy nie zapłacisz jest bardzo niewielkie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- BizNET - 15-03-2008 23:10

Cytat:Ja zarabiam na adsense i dostałem już jedną wypłatę 110$ teraz mam na koncie 60$ i musze podatek zapłacić? Bo mi nic nie przyszło zapłacić sorry za takie pytania ale nigdy mi nie przyszlo zaplacic czegos.

Co Ci miało przyjść? :-P

przyjść to może gdy już jest za późno (wezwanie na kontrolę skarbową, wezwanie do sądu lub powiadomienie o grzywnie pieniężnej :mrgreen: )

Podatki płaci się od każdego przychodu... Oczywiście jeśli nie chcesz to nie płacisz ale to może mieć pewne przykre konsekwencje w przyszłości 8-)


- eXv - 16-03-2008 09:33

Na ojca jest a on placi więc chyba nie ma problemu.


- BizNET - 16-03-2008 18:57

nie będzie problemów jeśli zapłacił za to podatek... Ale prawdę mówiąc na Ciebie było by lepiej bo na koniec roku by Ci zwrócili (zakładam że nie zarabiasz powyżej 3000zł) A Twój rodzic raczej z pewnością zarabia więcej więc podatku nie zwrócą