Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GOOGLE ADSENSE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: GOOGLE ADSENSE (/Temat-GOOGLE-ADSENSE-20087)

Strony: 1 2 3 4


- BizNET - 25-09-2007 19:09

raz mi się udało bez podatku ale teraz muszę zapłacić :-x


ten wlasnie program:D - Boski17 - 16-12-2007 22:00

moze i dobry sprobuje:-) dzieki za link


haha - Boski17 - 16-12-2007 22:00

a jednak fajny


- tomciozet - 16-12-2007 22:10

W posty w tym samym czasie, jeden po drugim!! :-x


- Pablobo - 14-01-2008 18:46

Xonic a w innym temacie mowiles ze wtopiles 1000$, czy to prawda? :-o


- Hadrianoo - 14-01-2008 21:04

yahretzkee napisał(a):a ile za poleconego?
Jeśli ktoś zarejestruje się z Twojego polecenia to po uzbieraniu przez niego 5$ otrzymujesz, również 5$, abyś otrzymał pieniądze polecony musi zarobić te 5$ w czasie nie dłuższym niż 6 miesięcy. Gdy Twojemu poleconemu uda się w tym czasie zarobić 100$ Ty otrzymujesz 250$. Pieniądze za poleconego otrzymuje się jednorazowo.


- Kruchy - 04-03-2008 10:10

Mam pytanie. Czy reklamy generuja mi zarobki jesli wkleje je do strony innej niz podana przy rejestracji do googli?

Wkleilem ten sam kod co do strony z rejestracji. Tylko ze tam sa reklamy dobroczynne a na drugiej normalne reklamy.


- kactuzz - 04-03-2008 13:26

Nie polecam Wink
To jest po prostu banda złodziei.

Dawno, dawno temu, jak jeszcze kliki nieraz były po kilkanaście, czasem kilkadziesiąt centów, to po uzbieraniu ja 60 - kolega 80 zostaliśmy zbanowani za rzekomo "kliki pochodzące z niepewnego źródła" :/
Niby, że te pieniądze wrócą do tych co za ich wyświetlanie płacą - co jest totalną bujdą.
Zrobiliśmy z kolegą taki mały teścik (no torche nad tym w sumie porobiliśmy Tongue)
I co? 1 konto zbanowane a na dawce reklam kaska oczywiście nie wróciła - a gdzie jest? - chyba każdy wie Wink


Z resztą teraz płacą za to krocie, szkoda w ogóle miejsca na stronie.
Chociaż jedynym plusem jest to, że strona jest dla bota tą "lepszą".


- BizNET - 04-03-2008 15:15

Cytat:Jeśli ktoś zarejestruje się z Twojego polecenia to po uzbieraniu przez niego 5$ otrzymujesz, również 5$, abyś otrzymał pieniądze polecony musi zarobić te 5$ w czasie nie dłuższym niż 6 miesięcy. Gdy Twojemu poleconemu uda się w tym czasie zarobić 100$ Ty otrzymujesz 250$. Pieniądze za poleconego otrzymuje się jednorazowo.

Warto wspomnieć iż tak było... Aktualnie to już przeszłość choć uważam że to polecanie innym to tylko zachęta i naciąganie. Dla czego? Raz uzbierałem około 340$ i dostałem bana z powodu: Nie prawidłowo generowane kliknięcia. No nic jeszcze raz wziąłem się za polecanie i tym razem tylko polecałem adsense innym bez żadnych klików na mojej www no i tym sposobem uzbierało się około 900$ no ale jak nie trudno się domyśleć... BAN z powodu: Nie prawidłowo generowane kliknięcia. Byłem bardzo oburzony ponieważ zarabiałem tylko na polecaniu więc skąd te nie prawidłowe kliknięcia? :shock:

Od tamtej pory google traktuje jakoś nie pewnie

Choć przyznam się że aktualnie zarabiam dalej na koncie kolegi :mrgreen: Ale ostatnio kliki bardzo tanieją ponieważ google rozdało ileś darmowych kuponów na reklamy ale zrobili to kosztem webmasterów (ceny klików drastycznie spadają)

Cena dolara to już gwóźdź do trumny :-x


- JereManU - 04-03-2008 21:24

A gdy nie przekracza się dochodu 3000zł to w AdSense także to obowiązuje i nie trzeba płacić podatków?