Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga FrenchBux.com jest tylko do reklam !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Uwaga FrenchBux.com jest tylko do reklam !!! (/Temat-Uwaga-FrenchBux-com-jest-tylko-do-reklam-20072)

Strony: 1 2


Uwaga FrenchBux.com jest tylko do reklam !!! - Pakula - 09-09-2007 15:03

Extra Francuska Firma w ktorej zarabiasz za klikanie w platne bannery warte od 0.01$-0.02$
Dzienny zarobek to ok. 20 centow
Od czasu do czasu dostajesz tez platne linki na meila
Od poleconego dostajesz 120%
10$ do wyplaty na PayPal
Za zapis dostajesz 0.10$

W tydzien z dwoma poleconymi uzbierałem 10$ (praca 5 min. dziennie)


Strona niestety po francusku.


UWAGA FIRMA JEST TYLKO DO REKLAM NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ TAK JAK JA !!!
Gdy juz uzbierałem ponad 10$ to nie mogłem kasy wypłacić na konto PayPal więc napisałem emaila do Admina frenchbux.
Napisał mi takie coś:

Hello Your 10 $ is for doing pub in FrenchBux Wink FrenchBux it's only a Advertising site ;=)

FIRMA TYLKO DO REKLAM !!!


- tomciozet - 19-09-2007 09:57

Klikasz w tym jeszcze? Mi się odechciało, jak się dowiedziałem, że firma jest tylko do reklam. Undecided Ostatnio na forumowisku znów ktoś pytał o wypłatę z FrenchBux'a. Jestem ciekaw, czy z EnglandBuxem nie będzie tak samo...


- Pakula - 20-09-2007 18:31

No juz nie klikam Sad mi tez sie odechciało !!!


- yahretzkee - 20-09-2007 21:30

Mi też


- tomciozet - 21-09-2007 08:54

Oczywiście nic nie pisali, że to do reklam, dopiero przy żądaniu wypłaty. :evil:
Widzę, że stronka straciła u nas zainteresowanie.


- marsin - 06-12-2007 21:52

witam

jak to do reklam prosze jasniej jestem nowy dzieki .......


- tomciozet - 06-12-2007 21:58

Nie dostaniesz od tej firmy pieniędzy. To, co wyklikasz, możesz
wykorzystać tylko na promowanie swoich stronek internetowych.


- BizNET - 06-12-2007 22:04

No więc firmę trzeba by dodać do oszustów! :-x Niestety coraz więcej takich firm...


- tomciozet - 06-12-2007 22:08

Hm, ale czy jeśli ktoś za klikanie oferuje wyświetlanie własnych stronek to oszust?
Może by tak umieścić tę firmę w dziale: "Firmy do reklam"? Albo coś w tym stylu?


- bogpol - 07-12-2007 01:35

Słuchy mnie doszły, że Frenchbux wypłaca jak zarobisz sam 10$ bez poleconych. Zapisałem się ponad miesiąc temu, aktualnie zarobiłem oczywiście bez poleconych 9,98$. dojdę do dychy Jak mi wypłacą dam znac na forum! Jak nie tooo...