Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Kupno LRC lub ER - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Kupno LRC lub ER (/Temat-Rozwiazane-Kupno-LRC-lub-ER-20059)



[Rozwiązane]Kupno LRC lub ER - Grabowkers - 25-01-2011 20:03

Witam!
Jako że średnio ogarniam Paypala, mam do was pytanie:
Czy jest taka możliwość, aby ktoś za mnie (np. ze zweryfikowanym kontem) zamówił LRC PRO lub ER PRO? Zrobiłbym to sam, lecz przy finalizowaniu transakcji Paypal prosi mnie o podanie numeru konta bankowego, a ja takowego nie posiadam.
Każdą sensowną odpowiedź nagrodzę plusem.


RE: Kupno LRC lub ER - znikajacypunkt - 25-01-2011 22:02

Jeżeli jesteś niepełnoletni to załóż sobie konto w PKO dla młodzieży po 13 roku życia, bodajże nazywa się to izzy konto. Poza tym widzę, że masz baner z neobux-a. Przelej sobie na PayPal i akurat będziesz mieć na ER.


RE: Kupno LRC lub ER - Grabowkers - 25-01-2011 22:44

@znikajacypunkt - + poleciał Wink
Dzięki za odpowiedź.
Czy to jedyne wyjście z tej sytuacji? Może wypowie się ktoś jeszcze? Tongue


RE: Kupno LRC lub ER - Lubelak - 25-01-2011 23:39

Ja jak kupowałem we Wrześniu bez problemu nie zweryfikowanym kupiłem


RE: Kupno LRC lub ER - Grabowkers - 26-01-2011 00:41

Problem został rozwiazany, dzięki za pomoc Wink


[Rozwiązane]Kupno LRC lub ER - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.