Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bid - Pomocy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Bid - Pomocy ! (/Temat-Bid-Pomocy-20040)



Bid - Pomocy ! - gotopro17 - 25-01-2011 17:19

Witam, mam pytanie, sytuacja jest taka, wygrałem na aukcji paypal 25$ lecz nie mam tego emaila, mam tylko taki paypal czy przychodzi jakieś potwierdzenie czy coś? Pieniądze przyjdą czy zostaną stracone ?


RE: Bid - Pomocy ! - Dominator - 25-01-2011 17:22

sry, nie doczytałem dalej Smile) wyślą ci na ten adres co masz na lockerz (jesli na lockerz masz [email protected], to paypal musi byc [email protected])


RE: Bid - Pomocy ! - cinexik - 25-01-2011 17:23

załoz szybko paypala na takiego maila na jakiego masz konto lockerz.
mail musi byc ten sam.
mozesz napisac do kathy ze masz inny mail ale niewiem czy to cos da


RE: Bid - Pomocy ! - Bolt - 25-01-2011 17:23

pieniądze zostaną wysłane na taki e-mail na jakim masz konto lockerz - możesz dopisać do konta paypal inny mail, na forum jest poradnik. A jak wygrałeś to przychodzi e-mail o treści: Congratulations on Winning czy jakoś tak Smile


RE: Bid - Pomocy ! - gotopro17 - 25-01-2011 17:51

Ja mam paypal email tylko nie mam właśnie tego emaila np. [email protected] tam nie moge wejść, tylko na paypal moge wejść, aha czyli kasa dojdzie, nie trzeba żadnego potwierdzenia ?


RE: Bid - Pomocy ! - gotopro17 - 25-01-2011 20:06

refresh


RE: Bid - Pomocy ! - Burned - 25-01-2011 22:45

Nie możesz wejśc na email na którym zarejestrowałeś się na lockerz, ale PP masz na tym emailu. Dobrze zrozumiałem? Jeśli tak to kasa powinna dojśc bo email PP prawidłowy.


RE: Bid - Pomocy ! - gotopro17 - 26-01-2011 09:52

aha, wielkie dzięki