Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock dzisiaj!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Restock dzisiaj!!! (/Temat-Restock-dzisiaj-20035)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Restock dzisiaj!!! - Sławek26 - 27-01-2011 01:29

no i własnie jest restockSmile
bylem szybszy niz lrc bo zdazyłem sie zalogowac zanim zagrało
wszystko było na zielonoSmile wszedlem na 500$$$
i po wpisaniu tylko samej kapsztali i wyniku wyj... mnie czy ktos był szybszy niz ja i moja java :/


RE: Restock dzisiaj!!! - adambk - 27-01-2011 01:33

pytanie w tym oknie ANSWER MATHS PROBLEM co trzeba wpisac?

dobra juz doszedlem do tego


RE: Restock dzisiaj!!! - picio - 27-01-2011 01:40

Powiem tak ja pier...
Uzupełniałem dane na acera i nieszczajiłem się że jest ten tzn qiz i dupa nic nie wygrałem tylko decals Ale mam zaje.... szczęście
Pewnie następny restock dopiero za 5 mieś .....
a pozatem nic niewidziałem co uzupełniam co mi się z Firefoxem działo


RE: Restock dzisiaj!!! - Burned - 27-01-2011 02:17

W lutym powinni zrobic nastepny, mi lrc nie wybralo nagrody, sam probowalem ale nie reagowalo po czym lrc web zawiesilo mi kompa. W koncu wylaczylem przez menadzera urzadzen i zamowilem kartyXpokerface


RE: Restock dzisiaj!!! - Nayare - 27-01-2011 08:08

OJOJOJ, znowy fail LRC? Czemu do kurwy nedzy, juz drugi/trzeci restock w tym roku jest wyjebana szansa na zgarniecie naprawde wyjebanej nagrody z ERedeemer PRO... a ja nie mam jeszcze podlaczonego internetu na stale? Ja jebe.
piciu, nie wiem jak jest z 256kb/s, bo nie mialem, ale roznica na restocku miedzy 2mb, a 25mb jest zadnaSmile Zalezy rowniez od pingu.

@Slawek, java to Ty gowno zrobisz, hehBig Grin Tzn kiedys byla dobra, jak LRC i RedeemQuick sie nie rozwinelo, w maju na Javce $75 weszlo. Aha, 500$? Nie zartuj sobie i troche wyluzuj, robisz glupi blad, bez dowswiadczenia na najlepsze nagrody? Tak samo jak ja w styczniu rok temu na psp, a tylko $25 wbilo. Stopniowo.


RE: Restock dzisiaj!!! - Coristo - 27-01-2011 09:11

(27-01-2011 02:17)Burned napisał(a):  W lutym powinni zrobic nastepny, mi lrc nie wybralo nagrody, sam probowalem ale nie reagowalo po czym lrc web zawiesilo mi kompa. W koncu wylaczylem przez menadzera urzadzen i zamowilem kartyXpokerface
Lockerz zmieniło nazwy....
LRC działało elegancko Smile


RE: Restock dzisiaj!!! - C!tek - 27-01-2011 09:58

LRC nagrody nie wybrał sam i przez to trochę zwaliłem. Dzięki natomiast botowi na captchę udało się zdobyć 4 nagrody z 4 kont więc nocne czekanie nie poszło na marne.
Ciekawe ile cła za te buty zimowe damskie ;P

Nocne zdobycze:

Flip Flop 4GB USB Aqua- Huh chciałem tego pendrive'a 2
Hers Seattle Black 9M- ciekawe ile cła i ile to warte w ogóle
Lockerz Beverage Dispenser- jak nie dadzą cła to będzie czym piwo dozować
Figurka Indie Spotlight Scud Hero- ee, może jakiś maniak na ebayu to odkupi


RE: Restock dzisiaj!!! - Sławek26 - 27-01-2011 10:05

(27-01-2011 08:08)Nayare napisał(a):  OJOJOJ, znowy fail LRC? Czemu do kurwy nedzy, juz drugi/trzeci restock w tym roku jest wyjebana szansa na zgarniecie naprawde wyjebanej nagrody z ERedeemer PRO... a ja nie mam jeszcze podlaczonego internetu na stale? Ja jebe.
piciu, nie wiem jak jest z 256kb/s, bo nie mialem, ale roznica na restocku miedzy 2mb, a 25mb jest zadnaSmile Zalezy rowniez od pingu.

@Slawek, java to Ty gowno zrobisz, hehBig Grin Tzn kiedys byla dobra, jak LRC i RedeemQuick sie nie rozwinelo, w maju na Javce $75 weszlo. Aha, 500$? Nie zartuj sobie i troche wyluzuj, robisz glupi blad, bez dowswiadczenia na najlepsze nagrody? Tak samo jak ja w styczniu rok temu na psp, a tylko $25 wbilo. Stopniowo.

myślałem że byłem pierwszyBig Grin hehe...nie no spoko...wiem ze sie porwałem z kopaczką na księżyc ale i tak udało mi sie zgarnąć ten dozownik napojów z lockerz...i tak jestem niezły bo pozniej sie rzuciłem na pp 75$ wyjebało mnie i zas poźniej na 25$ i dopiero sie na dozownik rzuciłem Smile a mam tylko skrypt w javie i darmowy lrc...a inni co maja pro pozgarniali jakies kabaty typu lizaki czy stickery czy karty do gry Smile wiec sie cieszeTongue


RE: Restock dzisiaj!!! - DasH - 27-01-2011 11:20

dokłądnie nazwy zostały zmienione najpierw wbilem w taczke 8gb wywalilo no to biore pp 50$ znow wyrzucilo i udal osie tylko sluchawki szkoda ;/