Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie filmików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Promowanie filmików (/Temat-Promowanie-filmikow-20014)



Promowanie filmików - gotopro17 - 25-01-2011 10:05

Witam, wypromowałem filmiki, minął już jeden dzień, prawdopodobnie pobierają w drufi dzień ale jak ja miałem 5 wyświetleń bo reszte to nabiłem Sad jest jakaś metoda żeby ściąglali, bo z postów na forum znalazłem tak:
-Pobierają w drugi dzień od promowania
Ale właśnie czy pobiorą, od czego to zależy pomoże mi ktoś wejść w tą barierę motody youtube.


RE: Promowanie filmików - Killer - 25-01-2011 10:17

dosyc glupie pytanie zalezy - to czy pobiora zalezy jaki film wrzucisz i jaka bedzie tematyka Twojego filmu - jesli na cos jest szal to jest wieksza szansa. Jesli film jest atrakcyjny ma duzo pozytywnych komentarzy i kciukow to znacznie zwieksza sie szansa ze ktos skorzysta z twojego downloadu. Jesli liczysz ze w 2 dni bedziesz zarabiac kokosy czy chocby drobniaki to zapomnij. Trzeba sie trochę nawrzucać.


RE: Promowanie filmików - gotopro17 - 25-01-2011 10:27

No mam 3 filmiki, z hackami i crackami do gier pc, mam po 250 komentarzy 250 wyswietlen 150 kciukow 100 subskrybcji / co musze zrobic zeby zapromowac ten filmik bo jak wiem ze statystyk mialem 5 wyswietlen bo reszte nabilem, nie chce zarobic kokosow tylko chce zobaczyc czy sie oplaca siedziec zeby jedna osob pobrala... czy to na marne.


RE: Promowanie filmików - ciastkO - 28-01-2011 18:50

Masz nie naturalne ilości komentarzy itp.