Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]pytanie o wysylke z shopa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]pytanie o wysylke z shopa (/Temat-Rozwiazane-pytanie-o-wysylke-z-shopa-19956)



[Rozwiązane]pytanie o wysylke z shopa - rafti - 24-01-2011 11:47

Czy paczki ktore sa zamawiane w shopie rowniez sa wysylane jako gift tak jak na restockach? Czy podana jest normalna wartosc? Czy moze zalezne jest to czy sie zakupi za $ czy PTZ?

ps. wiem o cle i vacie Smile ale konkretnie interesuje mnie te pytania Smile


RE: pytanie o wysylke z shopa - Burned - 24-01-2011 19:33

SHOP dla Polski nadal jest zamknięty i pewnie się nie doczekamy, a nie zależnie czy płacimy samymi ptz czy kasą zawsze jest ta sama wartośc bo wartośc rzeczy się nie zmienia.


RE: pytanie o wysylke z shopa - rafti - 24-01-2011 19:54

to ze jest zamkniety dla pl to wiem ale pytanie bylo czy jest napisane GIFT? na restockach tez jest wartosc napisana ale jest rowniez gift...


[Rozwiązane]pytanie o wysylke z shopa - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.