Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pomoc (/Temat-Pomoc-1995)



Pomoc - m-kamillo - 20-02-2010 16:50

Chciałbym prosi o pomoc.
Mam problem z podłączeniem kina domowego.
Normalnie wszystko ładnie chodzi, jesli tylko oglądam z kina.
Ale mi chodzi o to, aby dźwięk wydobywał się z głośników kina domowego a nie z telewizora.
Żeby programy telewizji Cyfrowego Polsatu były oddawane za pośrednictwem kina (dźwięk).

Oto zdjęcia:

Telewizora:
[Obrazek: 13785488.jpg]
[Obrazek: 38585907.jpg]
[Obrazek: 32857271.jpg]

Odbiornika Cyfrowego Polsatu i kina:
[Obrazek: 76187451.jpg]
[Obrazek: 88149165.jpg]
[Obrazek: 84552152.jpg]
[Obrazek: 79338738.jpg]


RE: Pomoc - DonHoracy - 20-02-2010 18:40

Ekspertem w tych sprawach nie jestem ale na moje oko można zrobić tak jak napisałem Ci na SB Smile

Cytat:wiem ze przy analogu wystarczy kliknac guzik TV na pilocie od dvd i dzwiek juz leci
ale w przypadku cyfrowki to jak dla mnie najposciej bedzie podlaczyc chinchami audio do kina domowego
z tego co widze to masz osobne chinche w dekoderze wiec podlacz do nich jakis kabel np. od video a drugi koniec do wejscia aux na kinie domowym
tylko wiadomo 5.1 to sie nie spodziewaj.
przynajmniej czystego bo dvd moze jakos ten dzwiek rozlozy



RE: Pomoc - m-kamillo - 20-02-2010 20:06

No przy zwykłej telewizji to wystarczyło nacisnąć na pilocie od kina przycisk AUX jak napisałeś, jednak w tym przypadku to nie dziala i jestem bardzo zawiedziony.
Próbowałem różnie podczepiać ale nie dawało rady. nie wiem jak to w końcu musi być podczepione.


RE: Pomoc - Sylwester - 20-02-2010 20:55

Jeśli chcesz mieć dźwięk z Dekodera w tym całym kinie to z tyłu dekodera musisz podłączyć "czinczami" w te wejścia w dekoderze i w tym kinem ... i powinno działać lub kupić kabel Scart--->"Czincze" i prze to podłączyć dekoder z tym. I chyba powinno działać Big Grin


RE: Pomoc - m-kamillo - 20-02-2010 22:35

Dobra ale gdzie dokladnie podlaczyc. W ktore wejscia.


RE: Pomoc - Obama - 20-02-2010 23:56

Ja ci zaznaczę jak ja bym spróbował podłączyć.

[Obrazek: 38585907.jpg]

[Obrazek: 88149165.jpg]

Moim zdaniem powinno działać na Dekoderze i na DVD jak filmy oglądasz. Tylko jeszcze musisz ustawić w opcjach na głośniki zew.

PS. Pamiętaj żeby R podłączyć do R a L do L bo inaczej nie zadziała


RE: Pomoc - rubik - 21-02-2010 00:18

zadziała ... tyle że jak będzie dźwięk w dobly digital to będzie ciulowo słychać - jak coś będzie szło z prawej strony to będziesz słyszał z lewej itd ...


RE: Pomoc - m-kamillo - 21-02-2010 11:15

Spoko jest już działa, ale o wiele ciszej niż normalnie chodź nie wiem czemu. Na starym tv było wiele głośniej