Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tematy wiadomości do Lockerz w "Contact Us". - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Tematy wiadomości do Lockerz w "Contact Us". (/Temat-Tematy-wiadomosci-do-Lockerz-w-Contact-Us-19946)



Tematy wiadomości do Lockerz w "Contact Us". - Leopard - 24-01-2011 00:54

W zakładce "Contact Us" na Lockerz.com znajdują się następujące tematy wiadomości:

I have a question about SHOP. - Mam pytanie odnośnie SHOP'u.
I have a question about an order I've placed in SHOP - Mam pytanie odnośnie mojego zamówienia z SHOP'u
I'm having trouble watching a video in PLAY - Mam problem z oglądaniem filmiku w PLAY
I made Z-List-what now? - Zdobyłem Z-List'a, co teraz?
I'm new to the site. Can I have more information? - Jestem nowy na Lockerz. Mogę zdobyć więcej informacji?
How can I earn more PTZ? - Jak mogę zdobyć więcej PTZ?
Can I learn more about next redemption? - Czy mogę dowiedzieć się więcej o następnym restock'u?
Where are my invites? - Gdzie są moje zaproszenia?
I have a suggestion for a prize I'd like to see in PTZ Place. - Mam propozycję nagrody, którą chciałbym zobaczyć w PTZ Place.
I have a question about a prize I redeemed at PTZ Place. - Mam pytanie na temat nagrody, którą zamówiłem w PTZ Place.
How do I fill out my address in My Account? - Jak mam wypełnić mój adres w "My Account"?
When will my Z-List/PTZ expire? - Kiedy mój Z-List/PTZ wygasną?
I'd like to be a member of the Lockerz Advisory Board. - Chciałbym zostać członkiem Lockerz Advisory Board (LAB).
How can my company sell our stuff on Lockerz? - Jak moja firma może sprzedać swoje produkty na Lockerz?
Why can't I access my account/Lockerz? - Czemu nie mogę dostać się na moje konto/Lockerz?
Privacy opt-out - Zasady prywatności[?]
All other inquiries - Wszystkie inne problemy