Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CashFile:Czyli jak zacząć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: CashFile:Czyli jak zacząć (/Temat-CashFile-Czyli-jak-zaczac-19941)



CashFile:Czyli jak zacząć - adambk - 23-01-2011 23:58

Witam.
Jestem nowy na forum i chciałem się dowiedzieć coś więcej o Cashfile.
Mam już konto i przykładowo dodałem byle jaki plik , który waży zaledwie 2mb i wysłałem link z download znajomemu no i ma do wyboru 2 quizy/testy wypełnia je wyskakuje mu żeby podać numer telefonu i... wyskakuje numer nieprawidłowy i nie można dokończyć testu i tym samym nie można ściągnąć pliku. Mógłbyś mi wytłumaczyć co zrobić żeby mógł mi nabijać $$?


RE: CashFile:Czyli jak zacząć - Takahari - 24-01-2011 01:03

tu ci nikt nic nie powie ;/


RE: CashFile:Czyli jak zacząć - Athemis - 24-01-2011 11:12

Jeżeli tak bardzo chcesz dostać bana to oczywiście niech kolega dalej Ci nabija.
Jeżeli wyskakuje mu, ze podaje zły numer to już pewnie do podawał w ankiecie i już.


RE: CashFile:Czyli jak zacząć - n1dor - 25-01-2011 17:24

Bo po co ma kazdy zdradzac swoje sposoby jezeli nic z tego nie bedzie miał ? to forum jest o zarabianiu, a raczej o stronach ktore to umozliwiaja, a nie o trickach


RE: CashFile:Czyli jak zacząć - kompik - 02-02-2011 11:26

Dlatego, że przed numerem trzeba jeszcze wstawić "0" Jak masz numer 666555666, trzeba podać 0666555666