Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Błąd LFE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Błąd LFE (/Temat-Zamkniety-Blad-LFE-19885)



[Zamknięty]Błąd LFE - Dominator - 22-01-2011 23:23

Dziś się natknąłem na błąd w symulatorze:

Cytat:Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'sql.nedds.pl' (1) in /home/banan/domains/zarabiam.com/public_html/symulator/conn.php on line 2

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Access denied for user 'apache'@'localhost' (using password: NO) in /home/banan/domains/zarabiam.com/public_html/symulator/conn.php on line 3

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in /home/banan/domains/zarabiam.com/public_html/symulator/conn.php on line 3

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'apache'@'localhost' (using password: NO) in /home/banan/domains/zarabiam.com/public_html/symulator/mysql.php on line 42

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/banan/domains/zarabiam.com/public_html/symulator/mysql.php on line 42
Błąd bazy.


Liczę że szybko zostanie naprawione.

PS: Admin przydałby się apdejt symulatora LFE.


RE: Błąd LFE - Admin - 22-01-2011 23:27

Nie zmieniałem danych starej bazy (gdy była ne neddsie- starym dedyku) bo nie mialo to duzego sensu każdy praktycznie korzysta z ptzplace, jednak jeśli jeszcze komuś zależy to mogę to zregenerować chociaż naprawde nie wiem czy jest to komuś potrzebne.


RE: Błąd LFE - MeTonaTOR - 22-01-2011 23:28

mi jest potrzebne, musze zapier***** na tej klawiaturze szybciej niz boty i te neosy Tongue


RE: Błąd LFE - Dominator - 22-01-2011 23:41

ja tam korzystam z tego symulatora admin poniewaz nie ma tych botow (tzn: duzo ludzi korzysta z javą (nie ma np: skryptów na recaptche i math)), i wgl tam mi to potrzebne bo czesto korzystam z forumowego symulatora.


[Zamknięty][Zamknięty]Błąd LFE - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.