Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeróbka twojego PSP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przeróbka twojego PSP (/Temat-Przerobka-twojego-PSP-19802)



Przeróbka twojego PSP - Lontek - 21-01-2011 19:33

Witam.Sprzedaję poradnik jak przerobić każde PSP oprócz tych z softami 6.37
Sprzedaje poradnik a nie przeróbkę ponieważ jest to przeróbka nietrwała (w pewnych przypadkach) więc jak przytrzymasz przez 5 sekund power lub wyjmiesz baterię ona zniknie.Dlatego sprzedaje metodę krok po krok,żebyś potem umiał robić to sam

Cena: 10 zł

Dla pierwszej osoby 7 zł

Zapłata poprzez paypal.Wysyłasz mi na pw soft i model twojego PSP a ja Ci odeślę adres paypal po wpłynięciu pieniędzy wysyłam Ci poradnik


RE: Przeróbka twojego PSP - rafalek9 - 21-01-2011 19:35

ja Ci powiem że na necie spokojnie znajdziesz opisy itd


RE: Przeróbka twojego PSP - lockerz94_16 - 21-01-2011 19:40

Niedługo będzie poradnik jak wyłączyć komputer Big Grin


RE: Przeróbka twojego PSP - Parada - 21-01-2011 23:17

(21-01-2011 19:33)Lontek napisał(a):  Witam.Sprzedaję poradnik jak przerobić każde PSP oprócz tych z softami 6.37
Sprzedaje poradnik a nie przeróbkę ponieważ jest to przeróbka nietrwała (w pewnych przypadkach) więc jak przytrzymasz przez 5 sekund power lub wyjmiesz baterię ona zniknie.Dlatego sprzedaje metodę krok po krok,żebyś potem umiał robić to sam

Cena: 10 zł

Dla pierwszej osoby 7 zł

Zapłata poprzez paypal.Wysyłasz mi na pw soft i model twojego PSP a ja Ci odeślę adres paypal po wpłynięciu pieniędzy wysyłam Ci poradnik

Co za gostek Undecided. Sposoby przeróbek są opisywane w internecie, a jeżeli ktoś nie wie jak to zrobić może się mnie o to zapytać ZA DARMO. W taki sposób nie zarobisz żadnej kasy Wink


RE: Przeróbka twojego PSP - rafti - 22-01-2011 10:36

A ja powiem tyle http://www.pspoland.pl na glownej jest wszystko Smile


Przeróbka twojego PSP - Roben - 30-07-2012 11:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.