Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyjaśnienie kilku kwesti dotyczących drugiego "ORDER RECIEPT" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Wyjaśnienie kilku kwesti dotyczących drugiego "ORDER RECIEPT" (/Temat-Wyjasnienie-kilku-kwesti-dotyczacych-drugiego-ORDER-RECIEPT-198)



Wyjaśnienie kilku kwesti dotyczących drugiego "ORDER RECIEPT" - Razer - 01-12-2009 15:38

Witam wszystkich. Widzę, że na forum pojawia się coraz więcej pytań dotyczących dostania drugiego potwierdzenia zamówienia (tym razem już z numerkiem zamówienia).

Więc sytuacja przestawia się następującego: lockerz.com poprosiło każdego usera (który nie dostał numerka zamówienia w "ORDER RECIEPT") o przesłanie kopii zamówienia. Adres, na który trzeba było to zrobić, to [email protected].

Początkowy termin był do 30 listopada, lecz lockerz.com przesunął ostateczny termin na 2 grudnia - notabene - w trosce o userów! Bo być może jeszcze jakiś user im tego nie wysłał....

Lockerz zapowiedziało nawet kilku-tygodniową pracę nad zamówieniami..

I teraz pytanie do kochanych, zadających cały czas pytania userów. Podajcie mi źródło informacji, gdzie wyczytaliście, że do 2 grudnia lockerz wywiąże się ze wszystkich braków numerków i już każdy będzie miał 100% że jego zamówienie zostało przyjęte...

Ja chodź jestem tutorem, z taką informacją się nigdzie nie spotkałem. Więc czemu wypisujecie bzdurne posty, iż jest już 1 grudnia, a Wy nie macie zamówienia z numerkami? Wyżej napisałem że lockerz.com zapowiada nawet kilku-tygodniową pracę nad naszymi zamówieniami.

Teraz dla tych, dla których nie mam reprymendy. Nie wiecie co zrobić? Opisałem wszystko w poniższych punktachWink

1. Wyślij kopię swojego potwierdzenia na [email protected] (przycisk "przekaż dalej" lub "zmień odbiorcę").
2. Cierpliwie czekaj... Aż Teri dokopie się do Twojego zamówienia, naprawi go no i odejmie Ci punkty...
3. Wyślij tylko 1 e-mail! Wysyłanie kilku nie przyśpieszy prac, jedynie je opóźni... Pomyśl, gdyby każdy user wysłał 2 e-maile, to było 120tyś zamówień do sprawdzenia, a nie 60tyś...

LOCKERZ.COM NIE ZAPOWIEDZIAŁO DOKŁADNEJ DATY ROZWIĄZANIA PROBLEMÓW Z ZAMÓWIENIAMI!


RE: Wyjaśnienie kilku kwesti dotyczących drugiego "ORDER RECIEPT" - Mariolars - 01-12-2009 17:31

a screen wystarczy?


RE: Wyjaśnienie kilku kwesti dotyczących drugiego "ORDER RECIEPT" - Razer - 01-12-2009 18:13

(01-12-2009 17:31)mariolars napisał(a):  a screen wystarczy?
Lockerz preferuje kopię zamówienia, ale jeśli masz tylko screen dobre i to.


RE: Wyjaśnienie kilku kwesti dotyczących drugiego "ORDER RECIEPT" - luki1322 - 01-12-2009 19:22

Oki przepraszam za błedy spowodowane błędnymi informacjami o zakończeniu przez lockerz.com rozpatrywaniu zamówien 2 grudnia Dobrze już wysłałęm im kopie i będe cierpliwie czekał na potwierdzei z nrem.Pozdrawiam wszystkich lockersów Big Grin


RE: Wyjaśnienie kilku kwesti dotyczących drugiego "ORDER RECIEPT" - luki1322 - 07-12-2009 16:47

Witam nadal sie niecierpliwie ponieważ wysłałem im pierwsze potwierdzenie chyba już 30 listopada i dziś jest 7 grudnia a potwierdzenia z nrem nie ma ani pkt nie odjęli SadSadSadSad kto ma podobna sytuacje i martwi sie żę paczki nie dostanie


RE: Wyjaśnienie kilku kwesti dotyczących drugiego "ORDER RECIEPT" - Alcor - 07-12-2009 17:01

Dostaniesz swoją nagrodę, ale musisz być cierpliwy. Mają niezły bałagan, trzeba dać im trochę czasu na ogarnięcie tego.


RE: Wyjaśnienie kilku kwesti dotyczących drugiego "ORDER RECIEPT" - Admin - 07-12-2009 17:02

każdy z tym że ja się nie martwie.


RE: Wyjaśnienie kilku kwesti dotyczących drugiego "ORDER RECIEPT" - luki1322 - 07-12-2009 18:24

a czy jest taka opcja że jak nie dostałem 2 potwierdzenia to moge nie dostać nagrody???


RE: Wyjaśnienie kilku kwesti dotyczących drugiego "ORDER RECIEPT" - Razer - 07-12-2009 18:33

Nom, nie dostałeś 2 potwierdzenia to nie wyślą Ci nagrody..

PS. Jak coś, to jeszcze nikomu nie wysłali tego drugiego, żebyś się nie martwił Wink


RE: Wyjaśnienie kilku kwesti dotyczących drugiego "ORDER RECIEPT" - luki1322 - 08-12-2009 08:25

u jaka ulga dzięki.Trzeba sie modlić żeby przyszło SmileSmileSmile