Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bądz łaskaw to oglądnoć!! Dla użytkowników kaleczących nasz język!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Bądz łaskaw to oglądnoć!! Dla użytkowników kaleczących nasz język!! (/Temat-Badz-laskaw-to-ogladnoc-Dla-uzytkownikow-kaleczacych-nasz-jezyk-19784)

Strony: 1 2


Bądz łaskaw to oglądnoć!! Dla użytkowników kaleczących nasz język!! - nickluk - 21-01-2011 14:15

Łona Ą Ę :

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=T2iISWltdzc&feature=player_embedded [/my-youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=T2iISWltdzc&feature=player_embedded

Dodawajcie do sygnatur Big Grin
Pozdrawiam!! Smile

Nie wiem czy dobrze dodałem może się przydać!! Przenieście gdzie chcecie... Big Grin


RE: Bądz łaskaw to oglądnoć!! Dla użytkowników kaleczących nasz język!! - Mataz - 21-01-2011 18:11

Hehe Fajne Big Grin
Pomysł super.


RE: Bądz łaskaw to oglądnoć!! Dla użytkowników kaleczących nasz język!! - MotorniczyTramwaju - 21-01-2011 18:59

No szacun dla śpiewającego ;d ciężko wymówić takie coś Tongue
Brak polskich znaków już tak mnie nie wkurza, bo często korzystam z urządzeń mobilnych, a tam liczy się szybkość dla mnie. Smile Najgorzej jak ktoś popełnia okropne błędy ze znakami typu: rz,ż,ó,u itp.


RE: Bądz łaskaw to oglądnoć!! Dla użytkowników kaleczących nasz język!! - nickluk - 21-01-2011 19:11

No i nagle wszyscy piszą poprawnie Big Grin ha ha


RE: Bądz łaskaw to oglądnoć!! Dla użytkowników kaleczących nasz język!! - ciastkO - 21-01-2011 19:23

Ta animacja została zrobiona w PS'e. Szacunek dla ziomkaBig Grin


RE: Bądz łaskaw to oglądnoć!! Dla użytkowników kaleczących nasz język!! - mateja11 - 21-01-2011 19:24

No pomysł bardzo dobryTongue
Teraz ja też zacznę używać więcej AltTongue hehe


RE: Bądz łaskaw to oglądnoć!! Dla użytkowników kaleczących nasz język!! - Boonys - 21-01-2011 20:16

Heh,zawszę próbowałem pisać poprawnie,choć nie zawsze wychodzi xD
Cóż,bardzo dobrze ci to wyszło,piosenka mówi całą prawdę o ludziach w necie.
Bardzo miło że ktoś się tym zainteresował.
Cóż,w imieniu mojego kolegi którego zniesmaczyła ta piosenka bo polskich znaków nie używa,dziękuję.
Podzro.


RE: Bądz łaskaw to oglądnoć!! Dla użytkowników kaleczących nasz język!! - omisiu - 21-01-2011 20:22

O przepraszam bardzo od jakiegoś czasu staram się pisać po Polsku i zaczęło mnie wkurzać pisanie po polskiemu bez ąę


RE: Bądz łaskaw to oglądnoć!! Dla użytkowników kaleczących nasz język!! - Satan - 21-01-2011 21:02

No znam od kilku tygodni Tongue Nareszcie Łona coś nagrał ;] Co do pisania po Polskiemu to staram się pisać poprawnie Tongue

Btw. On jest ze Szczecina. Szczecin Power ! 2


RE: Bądz łaskaw to oglądnoć!! Dla użytkowników kaleczących nasz język!! - paskur - 22-01-2011 12:13

hahahhaha ale super nutka xD
A co do poprawnego pisania, to zależy, czy oficjalnie, czy nie, albo czy jest czas Tongue