Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanie dotyczące wygranej z Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanie dotyczące wygranej z Lockerz (/Temat-Rozwiazane-Pytanie-dotyczace-wygranej-z-Lockerz-19780)



[Rozwiązane]Pytanie dotyczące wygranej z Lockerz - SilverNight - 21-01-2011 12:50

Witam otóż na wcześniejszym restocku ( nie tym wczorajszym ) Wygrałem 2 Wejściówki do Kina wczesniej przyszło potwierdzenie wygranej a wczoraj strona w raz z 2 kodami Smile Jak wiecie Te wejściówki nie są przeznaczone dla Polski ;/ i teraz pytanie.Słyszałem,że prawdopodobnie wysyłaja polakom zamiastwejsciowek kase na paypal ?? Lecz ja nie dostałem na paypal tylko jak wyzej pisałem strone z 2 kodami :/

Co mam w tej sytuacji zrobic jest tam 14$ Big Grin ??

Jeżeli ktoś chciałby kupić to sprzedam taniej tylko,żeby mieć kasę na pp Smile

Pozdrawiam i Oczekuję na waszą Pomoc za Pomoc będą +


RE: Pytanie dotyczące wygranej z Lockerz - Wojtas100 - 21-01-2011 13:31

Pewnie zamówiłeś je do woodstocku do Plusexpress.
Czy tak było?


RE: Pytanie dotyczące wygranej z Lockerz - SilverNight - 21-01-2011 13:33

(21-01-2011 13:31)Wojtas100 napisał(a):  Pewnie zamówiłeś je do woodstocku do Plusexpress.
Czy tak było?

No co ty do żadnego woodstocku do Plusexpress nie zamawiałem mam podane wszystkie swoje dane w profilu Smile


RE: Pytanie dotyczące wygranej z Lockerz - SilverNight - 21-01-2011 15:01

To jak ktoś Pomoże ????


RE: Pytanie dotyczące wygranej z Lockerz - Tech - 21-01-2011 20:17

Nie wiem czemu wam się zakodowało, że za fandango jest PP - to była jednorazowa akcja... Napisz do Kathy i do supportu, wątpię żeby ci dali kasę, ale spróbować nie zaszkodzi.


RE: Pytanie dotyczące wygranej z Lockerz - SilverNight - 21-01-2011 22:28

(21-01-2011 20:17)Tech napisał(a):  Nie wiem czemu wam się zakodowało, że za fandango jest PP - to była jednorazowa akcja... Napisz do Kathy i do supportu, wątpię żeby ci dali kasę, ale spróbować nie zaszkodzi.

Napisałem już do Lockerz czekam aktualnie na odp.


[Rozwiązane]Pytanie dotyczące wygranej z Lockerz - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.