Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Nowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Nowy (/Temat-Zamkniety-Nowy-19779)



[Zamknięty]Nowy - koguts7 - 21-01-2011 12:04

jestem nowy i nie wiem jak tu zdobywać punkty jak sprawdzać ilość punktów, pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


RE: Nowy - Roben - 21-01-2011 12:08

(21-01-2011 12:04)koguts7 napisał(a):  jestem nowy i nie wiem jak tu zdobywać punkty jak sprawdzać ilość punktów, pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O jakie punkty ci chodzi?


RE: Nowy - Dominator - 21-01-2011 15:10

Mój temat; napewno cos znajdziesz co ci pomoze http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=18384


RE: Nowy - artekn - 01-04-2011 18:52

Punkty zdobywasz:
1) oglądając filmiki w pomarańczowej zakładce "Play"(na górze strony)
2) za logowanie; zakładka niebieska "My locker" i po lewej stronie masz napis "Alerts" i to klikasz, a potem klikasz "Login PTZ"; za logowanie punkty zdobywasz raz dziennie
3) za odpowiadanie na pytania zwane "Dailies"; w prawym dolnym rogu strony masz napis "DAILIES", kliknij go i odpowiedz na pytania, które ci się wyświetlą; pamiętaj, że punkty zdobywasz za odpowiedzenie tylko na pytania z obecnego dnia
4) zapraszając znajomych w czerwonej zakładce "Connect"
5) kupując rzeczy w SHOPIE, fioletowa zakładka.
Obecny stan punktów masz w prawym dolnym rogu strony.Smile


RE: Nowy - Scoobyx - 01-04-2011 19:03

Klikasz w FG i później w reklamy.


RE: Nowy - Dominator - 01-04-2011 19:06

archeolodzy ...


RE: Nowy - Scoobyx - 01-04-2011 20:07

No faktycznie. Nie zauważyłem daty założenia. A artekn napisał pierwszy Wink


[Zamknięty]Nowy - Admin - 24-04-2011 08:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.