Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik_by-Philis - cała wiedza na temat wysokich zarobków FILESONIC!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik_by-Philis - cała wiedza na temat wysokich zarobków FILESONIC!! (/Temat-Poradnik-by-Philis-cala-wiedza-na-temat-wysokich-zarobkow-FILESONIC-19754)



Poradnik_by-Philis - cała wiedza na temat wysokich zarobków FILESONIC!! - Philis - 20-01-2011 19:03

Witam serdecznie!

Mam do zaoferowania państwu PORADNIK_by_Philis zawierający wszystkie informacje dotyczące zarabiania sporych pieniędzy na filesonic.com( do 350 złotych tygodniowo!!!!!)+



Filesonic to jedna z najlepszych firm tego typu, która płaci Nam za umieszczanie plików na jej serwerach. Zuploadowany plik wystarczy umieścić w sieci. Każde pobranie jest nagradzane i otrzymujemy za to pieniądze. Z

Zapewne zastanawialiście się kiedyś jak to jest, że niektórzy potrafią sporo zarobić na uploadzie plików a MY nie?

Również niektórzy z wielu z Was miało chęć i zapał aby podjąć się zarobku poprzez np. UPLOAD plików, ale jakoś nigdy nie wychodziło.

Dla Was i Wszystkich którzy chcą zarobić poświęcając przy tym 2h dziennie, stworzyłem poradnik, w którym umieściłem całą swoją wiedzę dotyczącą uploadu na serwerze FILESONIC.

W skład Poradnika wchodzą
-"pierwsze kroki.." dokładny opis co i jak na początku, cenne uwagi dotyczące postowania etc oraz pozwalające oszczędzić czas!

-"Poradnik" - cała wiedza dotycząca "rozpędzenia machiny zarabiającej". Znajdziesz tu ogromy wykaz stron każdego typu, utworzone specjalnie dla Ciebie konto na każdej ze stron( otrzymujesz login i haslo) , drobiazgowe opisy każdej sprawy

- "posty.." - gotowe posty, które możecie od razu wkleić na forum, zmieniając tylko linki ! Ogromna oszczędność czasu!

Ponadto znajduje się tutaj wiele rad, wskazówek, pomysł, strategii dotyczących uploadingu!!!

Uprzedzam pytanie. Firma jest w 100% wypłacalna, dowody wypłat mogę wysłać dla chętnychSmile



Tylko teraz Poradnik w super cenie 6 złotych!!


Tak niewiele da tak WIELE pieniędzy!!

Transakcja odbywa sie błyskawicznie drogą elektroniczną. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie PayPal : [email protected] lub bankowym( numer konta podam po kupieniu poradnika) przesyłam poradnik na wskazany przez nabywce adres mail.

Ktoś może zapytać "Dlaczego to sprzedajesz skoro to tak dobrze działa?" Odpowiedź jest bardzo prosta. Ja nic na tym nie stracę, tylko zyskam i pozwolę zyskać jeszcze innym. Gwarantuję Ci,że jeśli zdecydujesz się na zakup to nie będziesz żałował.

Oprócz poradnika oferuję swoją pomoc, doświadczenie każdemu kto jest zainteresowany Smile




W razie pytań proszę o kontakt: [email protected].

ZAPRASZAM DO KUPNA!


RE: Poradnik_by-Philis - cała wiedza na temat wysokich zarobków FILESONIC!! - Burneika - 20-01-2011 19:13

poszedł mailBig Grin


RE: Poradnik_by-Philis - cała wiedza na temat wysokich zarobków FILESONIC!! - Philis - 24-01-2011 19:22

Dam poradnik do recenzji.Ktoś chętny?


RE: Poradnik_by-Philis - cała wiedza na temat wysokich zarobków FILESONIC!! - Lubelak - 24-01-2011 20:03

ja mogę
Mam już tam trochę $$$ zarobionych


Poradnik_by-Philis - cała wiedza na temat wysokich zarobków FILESONIC!! - Roben - 30-07-2012 11:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.