Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Poszukiwany Ts Admin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Poszukiwany Ts Admin (/Temat-Zamkniety-Poszukiwany-Ts-Admin-19684)



[Zamknięty]Poszukiwany Ts Admin - Admin - 19-01-2011 15:37

Poszukujemy TS admina osoby, która będzie odpowiedzialna za porządek na TSie (mowa o pokojach), wprowadzi nowe ikony/rangi czy skonfiguruje uprawnienia dla poszczegolnych rang. Wymagane doświadczenie, nawet jednorazowa inwentaryzacja będzie miło widziana.


RE: Poszukiwany Ts Admin - Driver - 19-01-2011 15:46

to ja sie zgłosze Smile z checia zostane takim Adminem

Pozdro Smile


RE: Poszukiwany Ts Admin - Satan - 20-01-2011 15:26

Zgłaszam się i Ja ! Często siedzę na TS więc problemu z dostępnością nie będzie. Ostatnio nie siedziałem bo mikro zepsute miałem. Doświadczenia nie mam ale szybko się uczę.


RE: Poszukiwany Ts Admin - Admin - 20-01-2011 15:53

(19-01-2011 15:46)Driver96 napisał(a):  to ja sie zgłosze Smile z checia zostane takim Adminem

Pozdro Smile

Jak będziesz na Tsie napisz do mnie na PW.

(20-01-2011 15:26)Satan napisał(a):  Zgłaszam się i Ja ! Często siedzę na TS więc problemu z dostępnością nie będzie. Ostatnio nie siedziałem bo mikro zepsute miałem. Doświadczenia nie mam ale szybko się uczę.
Gdybym szukał kogoś bez doświadczneia to chętnych by było setki.
Jelsi nie masz doswiadczenia to niestety nie mamy o czym rozmawiać.


[Zamknięty][Zamknięty]Poszukiwany Ts Admin - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.