Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprawa przeciwko wund3er'owi. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprawa przeciwko wund3er'owi. (/Temat-Sprawa-przeciwko-wund3er-owi-19682)



Sprawa przeciwko wund3er'owi. - Dominator - 19-01-2011 15:17

Cytat:Hej Kathy
Nie wiem jak mam rozpocząć ten mail, ale istnieje bot (już ktoś zrobił go) - do aukcji, widzę wasze zabezpieczenia ale są marne, ponieważ bot omija ReCaptche oraz klika automatycznie przycisk BID (za czym stoi kod JavaScript), jestem obrażony, ponieważ nic ale to NIC !!! Nie mogę wygrać na aukcji, żadnej nagrody (jeśli są jakieś iPody czy iPady to nawet nie mam co się męczyć podbijać). Istnieją 2 takie boty o innym zastosowaniu które działają na 100%. Moi znajomi siedzą przed komputerem i wygrywają (bot to za nich robi), a ja się męczę podbijając te aukcje. Radzę zróbcie coś, bo inaczej nikt nic nigdy nie wygra.
Pozdrawiam, Marek



RE: Sprawa przeciwko wund3er'owi. - Bolt - 19-01-2011 15:20

Żałosne, nawet jak oberwie to i tak nic nie zgarniesz, bo przeciętny amerykanin ma ponad 30-40 mb i taki ping że twój net wysiada. Kapując na wundera, wyjdzie tak że i wesolutki oberwie a wtedy nikt nic nie zgarnie Smile No chyba że z-lista.. Najpierw pomyśl, to nie jest krucjata


RE: Sprawa przeciwko wund3er'owi. - Killer - 19-01-2011 15:23

pies ogrodnika,

chcesz byc kablem to kabluj - LFE w to nie mieszaj.

przenosze.


RE: Sprawa przeciwko wund3er'owi. - Dominator - 19-01-2011 15:23

(19-01-2011 15:20)Bolt napisał(a):  Żałosne, nawet jak oberwie to i tak nic nie zgarniesz, bo przeciętny amerykanin ma ponad 30-40 mb i taki ping że twój net wysiada. Kapując na wundera, wyjdzie tak że i wesolutki oberwie a wtedy nikt nic nie zgarnie Smile No chyba że z-lista.. Najpierw pomyśl, to nie jest krucjata


To niech oberwie ... widzę jak wygrywacie wszyscy i to mnie denerwuje więc napiszę go na 200%.


Sprawa przeciwko wund3er'owi. - Killer - 11-03-2011 01:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.