Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem z Decalz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem z Decalz (/Temat-Rozwiazane-Problem-z-Decalz-19674)



[Rozwiązane]Problem z Decalz - matid20 - 19-01-2011 11:59

Od razu uprzedzam, że na Lockerz nie było mnie z roku pół, więc moje pytanie będzie na poziomie n00b.Xpokerface
Jestem na profilu gościa (http://www.lockerz.com/profile/26546), i klikam na te jego Decale. Klikam, klikam i po pewnym czasie (konkretnie po kliknięciu w 17 Decali) każdy następny Decal kończy się stroną 404 NOT FOUND.
czy ktoś zna rozwiązanie?


RE: Problem z Decalz - D3S1DER1UM - 19-01-2011 12:06

Niestety sama posiadam w swoim profilu nie działające decale. Pisałam o tym kilka razy do lockerz ale jak widać nic z tym nie robią. Płacisz za decal a do kiedy bedzie działać tego nie wiadomo.


RE: Problem z Decalz - matid20 - 19-01-2011 12:14

ok, czyli to nie moja wina ?
plusik poleciał Smile


RE: Problem z Decalz - D3S1DER1UM - 19-01-2011 12:16

Nie Twoja wina Smile.
Poprostu czasami towar w shopie znika i decale przestają działać albo lockerz ma jakieś błędy.
Na dzień dzisiejszy nie opłaca się kupować decali bo wiele osób je ma i jak sam widzisz nie działają wiecznie.


RE: Problem z Decalz - matid20 - 19-01-2011 12:18

ok, dzięki Smile
temat do zamknięcia.


[Rozwiązane]Problem z Decalz - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.