Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czarny767 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Czarny767 (/Temat-Czarny767-19644)

Strony: 1 2 3


Czarny767 - Xanthi - 18-01-2011 18:13

[NEGATYW]


Witam Wink


2 miesiące temu pożyczyłem Czarnemu767 20$ USD. Miał oddać po tygodniu moje 20$ + 7$ za pożyczkę. Do tej pory oddał tylko 18$ i z tego co widzę więcej nie ma zamiaru oddać. Prośby na PW, GG nie mają sensu bo albo przeciąga sprawę, albo to olewa... Ostatnio na GG pisał że jak dostanie giftcard'a z Lockerz to odda kasę. Dostałem refundację na PP i jak widać ma na mnie wyje**ne Wink Jak widać nie warto ufać ludziom, a tym bardziej dzieciom jak to jest w tym przypadku ;]

Link to tematu:

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=16748

Jeżeli ktoś ma zamiar pożyczyć temu użytkownikowi pieniądze, to niech się najpierw zastanowi czy warto, i czy chce czekać na ich zwrot Bóg wie ile czasu... Wink


P.S Jeśli zły dział, to proszę o przeniesienie Smile


RE: Czarny767 - Oszust - DDK - 18-01-2011 18:16

Popieram ! To złodziej, krętacz, naciągacz, bandyta, grabieżca, rozbójnik, rabuś, rzezimieszek, zaborca, łupieżca ! Nie pożyczać mu


RE: Czarny767 - Oszust - Burneika - 18-01-2011 18:16

Pożycz 11 zł - je nie oszukuje;D


RE: Czarny767 - Oszust - Dominator - 18-01-2011 19:02

(18-01-2011 18:16)DDK napisał(a):  Popieram ! To złodziej, krętacz, naciągacz, bandyta, grabieżca, rozbójnik, rabuś, rzezimieszek, zaborca, łupieżca ! Nie pożyczać mu

Spokojniej, jeden-dwa rzeczowniki starczą.

@topic. Undecided


RE: Czarny767 - Oszust - nothing - 18-01-2011 19:32

@Burneika Ty nie oszukujesz tylko mnie oszukałeś na 5,5 zł


RE: Czarny767 - Oszust - Parada - 18-01-2011 19:43

Czarny to nie oszust, Czarny to SIŁA Jerk
Dobra a tak na serio, gadałem nie raz z Czarnym i można się z nim dogadać. Być może się zdarzyło, że zapomniał oddać czy coś :|. Skoro oddał ci te 18$ to resztę też powinien oddać.


RE: Czarny767 - Oszust - Czarny767 - 18-01-2011 19:52

... DDK - daruj sobie.

Co do tematu - wszystkie pieniądze ,które mam (między innymi ta refundacja 25$) Przeznaczam na swoje hobby - fotografowanie, chcę kupić lustrzankę - tych pieniędzy nie ruszam !!!! Jedynie z SC mam 20$ ,z którego Ci oddam .



(18-01-2011 18:13)Xanthi napisał(a):  Jak widać nie warto ufać ludziom, a tym bardziej dzieciom jak to jest w tym przypadku ;]
Z tym to mnie rozbroiłeś.


RE: Czarny767 - Oszust - Grabowkers - 18-01-2011 20:19

Cytat:
(18-01-2011 18:13)Xanthi napisał(a):  Jak widać nie warto ufać ludziom, a tym bardziej dzieciom jak to jest w tym przypadku ;]
Z tym to mnie rozbroiłeś.

Rozbroiło cię to, że jest od ciebie starszy o 6 lat? o.O

Sorry, że się wtrącam, ale długi trzeba spłacać. Kogo to obchodzi, że na coś zbierasz? Przykładowo, dla banku też byś się tak tłumaczył? Undecided
Rozumiem, że każdy ma jakieś cele w życiu i aby je realizować zazwyczaj potrzebna jest kasa. Niestety, ale to nie zwalnia od uczciwości i odpowiedzialności. Wink
Tak poza tym, to też interesuje się fotografią i też zbieram kase na sprzęt, a dokładniej teleobiektyw lub chociaż porządny statyw. Big Grin
Pozdro.


RE: Czarny767 - Oszust - Royside - 18-01-2011 20:23

Kurcze koleś , co kogo obchodzi ,że zbierasz na coś , pożyczyłeś kasę to masz oddać - jasna sprawa. Nawet nie broń się argumentami hobby.


RE: Czarny767 - Oszust - Marczyk - 18-01-2011 20:38

O ile nie miałem większego kontaktu z Czarnym, tak samo nie mam o nim dobrej opinii. Wziął udział w zbiórce kont YT, po tyg. tylko jego konta zostały zbanowane, upominaliśmy się o wymianę...zapewniał nas że konta zostaną jak najszybciej zamienione, jak tylko zrobi, bądź kupi nowe . Od ponad miesiąca kont nie otrzymaliśmy. Podobno została złożona tylko deklaracja że przynajmniej nasze nie będą używane. Nie dawno zweryfikowaliśmy że z tym też ściemniał. Dla mnie VIP dla tego Pana to jakieś nie porozumienie.