Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Aukcje - o co biega ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Aukcje - o co biega ? (/Temat-Rozwiazane-Aukcje-o-co-biega-19638)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Aukcje - o co biega ? - mikolaj90 - 18-01-2011 16:58

O co chodzi w tych aukcjach ? Mam 15008 ptz. Jak zalicytuję to co dalej ? Nie pojawia się kto prowadzi, ani nic, o co w ogóle w tym biega. Proszę wytłumaczcie mi wszystko po kolei bo dla mnie te aukcje to jeden wielki zamęt :/


RE: Aukcje - o co biega ? - Dominator - 18-01-2011 17:06

1. Wybierz interesującą Cię aukcję i kliknij przycisk BID
2. Przepisz kod z obrazka i kliknij przycisk BID
3. Wink

Aby coś wygrać trzeba przepisać kod z obrazka, ALE przed tym trzeba stronę odświeżyć (Ale po co odświeżyć: A właśnie po to że jak będziesz przepisywać kod to twoje podbicie wynosi np: 5005 PTZ, ktoś wejdzie i zrobi to szybciej i aukcja wynosi 5010 PTZ, a więc twoje podbicie jest nieważne).

Obecnie na Lockerz każda męda coś napisze (wykluczam EnEsCe), ale taki wund3r czy wesolutki - czy nie możecie grać sprawiedliwie według zasad ? Musicie mieć bota ? Przyniesie wam satysfakcję że jesteście oszustami (oszustami w aukcjach jbc).

Jest sobie aktywnych na Lockerz użytkowników np: 10000, i znajdzie się taki wund3r i przypadkowa osoba. Ta osoba codziennie klika LOGIN PTZ, Ogląda filmy itp: ale znajdzie się wund3r który otworzy notatnik i napisze jakieś gówno do oglądania filmów czy coś takiego, a inna osoba wytrwale ogląda cały czas filmy i nadchodzi restock (wund3r ma bota a osoba przypadkowa nie.) I ludzie - jest porównanie - o tak ! jest. To ta osoba przypadkowa powinna wygrać coś przyzwoitego(Dlaczego ? - dlatego że na to zapracowała głupio patrząc się w monitor i wykonywać tą pracę w kółko i w kółko.) ale ... jaki morał ?: WUND3R TO ŚMIEĆ i inni któzy używają botów. (wesolutki ja cię nie obwiniam ale tak się nie pownno grać Wink powinno się grać wg. zasad)


RE: Aukcje - o co biega ? - kania - 18-01-2011 17:14

witam

mam problem jeżeli wejdę na aukcję i naciskam bid nie wyskakuje mi żaden obrazem (nie moge nic podbić) nie wiem czy cos trzeba ustawić, mam wystarczająca ilośc punktów aby podbijać aukcje jestem nowy proszę o wyrozumiałość


RE: Aukcje - o co biega ? - Synkretysta - 18-01-2011 17:31

może to być problem przeglądarki - u mnie pomógł restart programu.


RE: Aukcje - o co biega ? - mikolaj90 - 18-01-2011 18:59

Wielki dzięki Dominator za wystarczającą odpowiedź Smile Big Grin +


RE: Aukcje - o co biega ? - Nayare - 18-01-2011 19:11

(18-01-2011 17:06)Dominator napisał(a):  1. Wybierz interesującą Cię aukcję i kliknij przycisk BID
2. Przepisz kod z obrazka i kliknij przycisk BID
3. Wink

Aby coś wygrać trzeba przepisać kod z obrazka, ALE przed tym trzeba stronę odświeżyć (Ale po co odświeżyć: A właśnie po to że jak będziesz przepisywać kod to twoje podbicie wynosi np: 5005 PTZ, ktoś wejdzie i zrobi to szybciej i aukcja wynosi 5010 PTZ, a więc twoje podbicie jest nieważne).

Obecnie na Lockerz każda męda coś napisze (wykluczam EnEsCe), ale taki wund3r czy wesolutki - czy nie możecie grać sprawiedliwie według zasad ?
ahahahahaha, tu mnie rozbawiles, chyba powinno byc especially enesce. Tongue


RE: Aukcje - o co biega ? - mikolaj90 - 18-01-2011 19:37

A o co chodzi, bo zalicytowałem i mam u góry napis na czerwono: ,,YOU'VE BEEN OUT BID!" ? :/


RE: Aukcje - o co biega ? - wund3r - 20-01-2011 18:12

Aha, dzięki za nazwanie mnie śmieciem, okej rozumiem frustracje, ale szczerzę mówiąc to samo jest na restockach. Używacie sobie LRC, który jest ogólnodostępny i nagrody znikają w ekspresowym tempie. Ja mam to szczęście, że jestem ogarnięty i potrafię sobie poradzić w sytuacjach i wiem, że jak mam coś cennego to tego nie wydam. LRC mógłby zrobić taką samą rzecz i każdy miał by do niego pecha. Jeżeli nie wygram tego ja, to wygra to gruby amerykanin, który wsadzi sobie tacza pod fałdy tłuszczu i nie będzie mógł go znaleźć przez pół roku ... Nie jestem chytry, ale nie lubię osób, które non stop coś ode mnie chcą i są tak upierdliwi, że zamiast przeznaczyć czas, przez który mnie nękają na np. nauczenie się jakiegoś języka programowania - no to serdecznie pozdrawiam!


RE: Aukcje - o co biega ? - omisiu - 20-01-2011 18:34

W ogóle ta aukcje to jakiś pjdolony chłam nie mogę nic podbić okno ładuje mi się jakieś 5 sek. To może żeby wygrać trzeba mieć neta 24 mega bity na sekundę, który otworzy stronę jeszcze przed wpisaniem adresu.


RE: Aukcje - o co biega ? - xPietrek - 20-01-2011 18:45

(18-01-2011 17:06)Dominator napisał(a):  Obecnie na Lockerz każda męda coś napisze (wykluczam EnEsCe), ale taki wund3r czy wesolutki - czy nie możecie grać sprawiedliwie według zasad ?

Wykluczasz EnEsCe, bo sam korzystasz z jego programu do oszukiwania - LRC? To jest takie samo oszustwo, jak sposób wund3ra czy wesolutkiego, tylko że on na tym w dodatku dużą kasę zarabia. To jest fair? Zaleta programistów Big Grin Z wesolutkim zawsze można pogadać, żeby coś zamówił.