Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PolAmer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: PolAmer (/Temat-PolAmer-19622)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: PolAmer - Jumper002 - 20-01-2011 23:58

czyli po prostu u nich nie ma pewności że ominiemy vat/cło, paczki przechodzą normalnie przez urząd celny i mogą być zawsze sprawdzone


RE: PolAmer - diabloo07 - 21-01-2011 00:05

Jumper - w PE tez przechodzily. To nie zalezy od tego, tylko moim zdaniem od tego ze oni maja w nazwie firmy CARGO, a tego celnicy nie lubia (tak slyszalem Big Grin ). Na LCP czytalem ze czesto jest cło z Polamera, wiec nie polecam.


RE: PolAmer - TheNumber348 - 23-01-2011 18:36

UWAGA UWAGA! Big Grin
Doszedł dziś do mnie zegarek. Cło, VAT? Nic z tych rzeczy Smile Jak brat zejdzie z PS3 to dorzucę zdjęcia w temacie z zegarkiem Smile)


RE: PolAmer - Surlope - 23-01-2011 19:02

(23-01-2011 18:36)TheNumber348 napisał(a):  UWAGA UWAGA! Big Grin
Doszedł dziś do mnie zegarek. Cło, VAT? Nic z tych rzeczy Smile Jak brat zejdzie z PS3 to dorzucę zdjęcia w temacie z zegarkiem Smile)

:O!

To ekstra , gratulację hej

Moze bym sobię PSP zamówił ? :o


RE: PolAmer - m4rcin93 - 23-01-2011 19:11

graty ;p

PS. Nie bede zakladal nowego tematu to tu sie cos zapytam:
Czy ktos wygral nie dawno Maca albo Ipoda Nano ? Jeśli tak to ile zapłaciłeś za CŁO/PODATEK/KOSZT PRZESYŁKI ?


RE: PolAmer - Bolt - 23-01-2011 19:14

marcin a masz w ogóle LRC PRO? Bo bez niczego to możesz co najwyżej na paletkę do ping-ponga polować ^^ Macbooka to dawno nikt tu nie widział, a Nano to różnie, zależy przez który urząd celny pójdzie - albo w granicach 150zł albo w granicach 350zł ^^


RE: PolAmer - ronaldo23 - 23-01-2011 23:29

Polamer nie jest taki kolorowy jak sięwam wydaje,słyszałem że ostatnio kolesiowi naliczyli cło


RE: PolAmer - CroppTown - 25-01-2011 19:50

Mój Wujek i Ciocią zawsze WYSYŁALI paczki. Wszystko było ok. ZERO cła/podatku... ALE... ostatnio jak były te powodzie itp. zalało im magazyn.. -.- No i moją paczkę... Więc hm. Tak sobie polecam tą firmę... nie powinno być cła... ale czy nie przyjdzie nasza nagroda w kawałkach lub zalana czy coś innego ? ...


RE: PolAmer - Parada - 26-01-2011 13:03

(25-01-2011 19:50)CroppTown napisał(a):  Mój Wujek i Ciocią zawsze WYSYŁALI paczki. Wszystko było ok. ZERO cła/podatku... ALE... ostatnio jak były te powodzie itp. zalało im magazyn.. -.- No i moją paczkę... Więc hm. Tak sobie polecam tą firmę... nie powinno być cła... ale czy nie przyjdzie nasza nagroda w kawałkach lub zalana czy coś innego ? ...

To możliwe, że była to tylko jedna razowa sytuacja.. Wcześniej wujek i ciocia wysyłali ci paczki i nie miałeś cła, wiec powinno być dobrze. Za tydzien we wtorek jak będzie nowa dostawa z SHOP to być może spróbuje kupić coś na Polamera, widzę, że chyba się opłaca.


RE: PolAmer - maki_ziom - 26-01-2011 15:55

ktos to sprawdzil na restocku?