Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PolAmer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: PolAmer (/Temat-PolAmer-19622)

Strony: 1 2 3 4 5 6


PolAmer - ketrab - 18-01-2011 14:07

Chciałbym wam dzisiaj przedstawić firmę, która oferuje podobne usługi, aniżeli znane i lubiane przez wszystkich PlusExpress. Mianowicie chodzi mi o PolAmer. Jest to naprawdę zaufana firma, bowiem sam niejednokrotnie otrzymywałem od niej paczki, wysyłane przez rodzinę ze Stanów. Niemałym atutem ów korporacji jest to, że posiadają oni ok. 20 biur (w okolicach Chicago, Nowego Jorku i Wisconsin), dlatego też wykrycie tej firmy poprzez Lockerz do łatwych zadań nie będzie należało. Poniżej przedstawię wam kilka zalet PolAmer:

* Firma pozwala korzystać z serwisów typu eBay oraz z innego rodzaju aukcji internetowych.
* Zakupy online nawet, jeśli sprzedający wysyła przesyłki tylko na terenie Stanów Zjednoczonych
* Dostępna jest płatność poprzez kartę kredytową, bądź PayPal
* PolAmer zapewnia komfort i wygodę w dostarczeniu przesyłki do Polski, a także możliwość kontrolowania stanu paczki


Zarejestruj się TUTAJ i zacznij wysyłać prezenty od Lockerz przez PolAmer!

CENNIK

Cytat:Przesyłka Lotnicza - waga do 4 funtów; 11.20$, każdy następny funt; 2,49$
Przesyłka Morska - waga do 4 funtów; 10, 35$, każdy następny funt; 0,69 (w stanie IL)

więcej na - http://www.polamerusa.com/default.aspx



RE: PolAmer - Satan - 19-01-2011 08:15

Super ! Jak przyjdzie kasa z Shopowego to zamierzam coś kupić Jerk


RE: PolAmer - TheNumber348 - 19-01-2011 10:07

http://www.polamerusa.com/tracking.aspx?paczka=2393806
Proszę, możecie zobaczyć gdzie jest mój zegareczek :> Ceny nie są aż tak kolorowe, bo ketrab nie wliczył 8$ ubezpieczenia. Mi ogólnie wyszło 20.60$ za przesyłkę. Jak już paczka dojdzie to powiem czy było cło/VAT.


RE: PolAmer - Surlope - 19-01-2011 10:47

(18-01-2011 14:07)ketrab napisał(a):   Chciałbym wam dzisiaj przedstawić firmę, która oferuje podobne usługi, aniżeli znane i lubiane przez wszystkich PlusExpress. Mianowicie chodzi mi o PolAmer. Jest to naprawdę zaufana firma, bowiem sam niejednokrotnie otrzymywałem od niej paczki, wysyłane przez rodzinę ze Stanów. Niemałym atutem ów korporacji jest to, że posiadają oni ok. 20 biur (w okolicach Chicago, Nowego Jorku i Wisconsin), dlatego też wykrycie tej firmy poprzez Lockerz do łatwych zadań nie będzie należało. Poniżej przedstawię wam kilka zalet PolAmer:

* Firma pozwala korzystać z serwisów typu eBay oraz z innego rodzaju aukcji internetowych.
* Zakupy online nawet, jeśli sprzedający wysyła przesyłki tylko na terenie Stanów Zjednoczonych
* Dostępna jest płatność poprzez kartę kredytową, bądź PayPal
* PolAmer zapewnia komfort i wygodę w dostarczeniu przesyłki do Polski, a także możliwość kontrolowania stanu paczki


Zarejestruj się TUTAJ i zacznij wysyłać prezenty od Lockerz przez PolAmer!

CENNIK

Cytat:Przesyłka Lotnicza - waga do 4 funtów; 11.20$, każdy następny funt; 2,49$
Przesyłka Morska - waga do 4 funtów; 10, 35$, każdy następny funt; 0,69 (w stanie IL)

więcej na - http://www.polamerusa.com/default.aspx

Własnie myślałem nad tą firmą , lecz nie jestem pewny czy paczka od nich czasem nie zostanie oclona Undecided. Czekam na odp. innych Smile.


RE: PolAmer - ziomex983 - 19-01-2011 11:00

Super na pewno skorzystam nie raz dzięki.


RE: PolAmer - ketrab - 19-01-2011 11:31

@UP Ja dostałem od wujka, nie płaciłem nic. Opłacasz wszystko w USA.


RE: PolAmer - cinexik - 19-01-2011 11:47

No no no!
Number koniecznie napisz czy było cło czy nie.
Bo jak będzie cło to się nie opłaca.
a ty ketrab płaciłes cos?


RE: PolAmer - ketrab - 19-01-2011 13:47

Nie, nie płaciłem. Napisałem maila do nich w sprawie, czy będą naliczane w Polsce jakieś cła. Do 3 dni roboczych ma być odpowiedź.


RE: PolAmer - Bolt - 19-01-2011 15:03

Srata tata, nie wiem jak z lotniczą, ale moja mama robi kilka razy w roku zakupy w usa, rok temu rower dla brata przesyłką morską, a cło i vat były Smile Dlatego nie bardzo mi się śni zamawianie w polamerze, jeśli już to z przesyłką od nich do pe ^^


RE: PolAmer - Avaso - 19-01-2011 15:21

POLAMER CARGO
c/o Nazwisko #Twój numer klienta
5480 N.NORTHWEST HWY.
CHICAGO, IL 60630

POLAMER CARGO, nazwisko i numer klienta gdzie ma byc w formularzu?