Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LOCKERZ cło i opłaty za nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: LOCKERZ cło i opłaty za nagrody (/Temat-LOCKERZ-clo-i-oplaty-za-nagrody-19620)



LOCKERZ cło i opłaty za nagrody - Sławek26 - 18-01-2011 12:18

Cześć
dzisiaj doświadczyłem wielkiego problemu od strony Lockerz...a mianowicie...przyszła gra którą zgarnęła moja siostra na 24/7 i jak wszedł gosciu z UPS-u z paczka i powiedział ze do zapłaty ponad 100zł to tego nie wziołem...dlatego ze z jakiej racji taka kwota...moze ktos sie z tym spotkał??wiem ze tam pisze ze paczki moga zostac objete procedura celną...ale mała gierka do DSI Call of Duty??i to jeszcze na NTSC...a u nas jest PAL...nawet tego nie sprzedam...wiem ze to wogole smieszne dostac cos co mi sie nie przyda...ale moja siostra nie zna sie na tym i myslała ze to gierka na kompa Smile
i tu moje najwazniejsze pytanie...czy mozna to olac i poczekac 7dni az to odeśla do nadawcy?czyli Lockerz?bo tam cos tez nadmieniaja ze nieodebranie przesyłki moze zostac ukarane?? ngdy sam nic tam nie wygrałem poza decalz wiec nie miałem takiej sytuacji....
a swoja droga jaka to nagroda...do tego ta gra na allegro nowa kosztuje 100zł i to na Pala a nie na NTSC...i płacic za to ponad 100zł nie czaje tego:/


RE: LOCKERZ cło i opłaty za nagrody - Dominator - 18-01-2011 12:30

Lockerz daje kary za nie-przyjęcie paczki ... pisali jej o tym w potwierdzeniu ...


RE: LOCKERZ cło i opłaty za nagrody - gutekintruz - 18-01-2011 12:48

Ja nie odebrałem aliens vs predator na xboxa bo nalozyli clo 116 zł a na allegro mozna kupic za 50 zl a zadnej kary nie ma Smile


RE: LOCKERZ cło i opłaty za nagrody - Sławek26 - 18-01-2011 15:26

czyli tak jak pisałem...wiem ze wspominali o tym w potwierdzeniu to czytałem nawet...ale kolega nizej nie odebrał i nic sie nie stało tak wiec...olał to Smile
a wogole oni na wszystko tak nakładaja to cło???
koszulka przychodzi i tez?najlepiej to chyba paypala brać
ja tego nie czaje...co to za nagroda jak trzeba sobie zapłacić wiecej za nią niż wartość całkowita
wogóle z tego co sie orientuje to cło liczone jest od wartosci przedmiotu...to tak jakby lockerz na paczce dla nas pisał"wartość zawyżoną $$$$"wiec jakim cudem gra ta co mi przyszła czy też A vs P nie kosztujacy tyle wychodzi o clony droższy niz rzeczywiscie :/ to jest jakas chora akcja...


RE: LOCKERZ cło i opłaty za nagrody - Lubelak - 18-01-2011 16:24

też dostałem tą grę ,ale bez opłat


RE: LOCKERZ cło i opłaty za nagrody - Sławek26 - 18-01-2011 16:55

Czesc
Lubelak to jak to jest??raz liczą cło raz nie??o co w tym chodzi...chyba ze ty zamawiałes jeszcze na PE..ale z tego co czytałem to juz chyba nie działa...i lockerz nie chce wysyłac nagród do PE
z twoich wygranych widze ze wygrałes dokaldnie tą samą gre i tez na 24/7
tak ze teraz juz wogole nie czaje...czy oni losowo to cło nabijają czy moze chodzi o miejsce zamieszkania w Polsce...
pozdro


RE: LOCKERZ cło i opłaty za nagrody - Nayare - 18-01-2011 18:11

Na pewno jest jedna zaleznosc. Jezeli Twoja paczka przechodzila przez urzad celny w Pyrzowciach (ok. Katowic chyba) to to jest przyczyna, a jezeli przez Warszawe to nie wiem. Banan juz cos o tym pisalSmile


RE: LOCKERZ cło i opłaty za nagrody - Sławek26 - 18-01-2011 23:08

z tego co ludzie ogólnie piszą to jedni płacą cło inni nie...wiec cos w tym jest...kolega wyzej zgarnął tą samą gre w 24/7 i nie płacił nic...wiec jakaś zależność napewno istnieje...a druga sprawa to u mnie w Bielsku jest urzad celny Smile