Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Mhm - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Mhm (/Temat-Rozwiazane-Mhm-1962)



[Rozwiązane]Mhm - Dore - 19-02-2010 18:09

Mam 2 pytania!
1. Dlaczego nie ma tego co bylo w czoraj gdy wchodze w tą zieloną zakładke nie mam do wyboru ... electronic i cos tam ?
2. Co to jest Restock
3. O co chodzi w restocku
4. Jakie mam szanse ze przyjdzie do mnie zamówione psp


RE: Mhm - Podolak97 - 19-02-2010 18:37

po 1 liczyc nie umiesz ? po 2 tematow sie nie nazywa 'mhm' bo nie wiadomo ocb w nich..
dobra , a wiec:
1. bo sa zapisy do platnego restocku.
2. jest to czas , w ktorym rzeczy sa na magazynie i mozna je wygrac.
3. po prostu, wchodzisz i jak trafisz , ze ci lacze nie zmuli i jeszcze bedzie to co chcesz to to wygrasz.
4. jesli kurierem UPS to masz szanse ok 90%, jezeli poczta polka to 50% ze "tajemniczo zaginie" jak sie dowiedza co tam jest, ale kurierem jest pewne clo 22% od wartosci przedmiotu


RE: Mhm - Dore - 19-02-2010 18:49

Czyli ze paczkę wyślą mi na 100% ?


RE: Mhm - Sony_st - 19-02-2010 18:57

tak, jesli coś zamówisz


RE: Mhm - Dore - 19-02-2010 19:04

<happy> Smile))))) mam tylko 8 punktow ;( i nie miałem po rejestracji gry co punkty daje ;d


RE: Mhm - Bolt - 19-02-2010 19:19

Bo jej nie ma


[Rozwiązane][Rozwiązane]Mhm - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.