Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hakerzy napadli na serwery tylko po to żeby zagrać w Call of Duty : Black Ops - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Hakerzy napadli na serwery tylko po to żeby zagrać w Call of Duty : Black Ops (/Temat-Hakerzy-napadli-na-serwery-tylko-po-to-zeby-zagrac-w-Call-of-Duty-Black-Ops-19618)



Hakerzy napadli na serwery tylko po to żeby zagrać w Call of Duty : Black Ops - Killer - 18-01-2011 08:08

12 Listopada trzy dni po premierze Call of Duty : Black Ops pewna grupa hakerów włamała się na serwery klinki Seacost Radiology w New Hampshire, w którym były dane ćwierć miliona pacjentów.Administratorzy spostrzegli znaczny spadek prędkości wysyłania danych medycznych.Wszyscy pacjenci obawiali się wykradzenia wszystkich wyciągów bankowych.Jednak środki bezpieczeństwa nie były potrzebne ponieważ hakerzy nie chcieli wykraść ważnych informacji tylko zagrać w multiplayera Call of Duty : Black Ops .Po pewnym czasie pracownicy kliniki wykryli nieautoryzowany dostęp i granie się skończyło.Jakby hakerzy nie obciążali serwera dużą ilością graczy to by ciupali do teraz w Black Opsa. JerkJerk


RE: Hakerzy napadli na serwery tylko po to żeby zagrać w Call of Duty : Black Ops - Lubelak - 18-01-2011 11:43

Już myślałem ,że to Polacy xD
+


RE: Hakerzy napadli na serwery tylko po to żeby zagrać w Call of Duty : Black Ops - rajmek126p - 18-01-2011 13:48

hehe widziałem to bodajże na cdprojekt Big Grin Dobre jacyś mili hakerzy Big Grin


RE: Hakerzy napadli na serwery tylko po to żeby zagrać w Call of Duty : Black Ops - Paviano - 18-01-2011 20:33

Mogli mi konto jedno dać Big Grin

btw. Pewnie dlatego cały czas o lagach na PS3 piszą..