Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot captcha & math captcha by Pr0 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bot captcha & math captcha by Pr0 (/Temat-Bot-captcha-math-captcha-by-Pr0-19606)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Bot captcha & math captcha by Pr0 - Killer - 18-01-2011 14:17

(18-01-2011 12:55)MichalQ napisał(a):  Rezerwuje oba.

Na forum jestem od czerwca ubiegłego roku, ale za bardzo się na nim nie udzielam Tongue
Tylko przeglądam tematy.

PS. Moje GG: 6978258, odezwij się Wink

Ciebie to się nie tyczyło

Cytat:Lub dla zaufanych użytkowników powyżej stażu 6 mies. na forum daję ja 1 skrypt sprawdzasz a potem przelewasz kasę na paypal.
Pół roku temu to jedynie konto założyłeś Wink

Spędzony czas online: 48 Minut, 5 Sekund


(18-01-2011 13:17)Torresinio napisał(a):  Wydaje mi się że warto zaufać... najpierw może niech Killer sprawdziWink bo ma skrypt i wie jak to działa ... i jego zdanie będzie się tu liczyć.

Jasne, jak tylko PRO sie odezwie napisze recenzje stwierdzajaca dzialanie programu.


RE: Bot captcha & math captcha by Pr0 - MichalQ - 18-01-2011 14:28

Super, ale udzielam się na innym forum o Lockerz, i mam na nim sporo postów więc jestem zaufany.


RE: Bot captcha & math captcha by Pr0 - LessiPL - 18-01-2011 14:35

(18-01-2011 14:28)MichalQ napisał(a):  Super, ale udzielam się na innym forum o Lockerz, i mam na nim sporo postów więc jestem zaufany.
a kogo to obchodzi ?Wink


RE: Bot captcha & math captcha by Pr0 - InTeR - 18-01-2011 14:47

wesolutki napisał(a):Komuś kto robi takie błędy ortograficzne i stylistyczne bym nie zaufał, jak dla mnie to dzieciak, który chce zdobyć pierwszy milion;p

Odpowiedź do tego postu:

(18-01-2011 13:18)Lubelak napisał(a):  oczywiście że nie zaufam mu ,ale jak pokarze na TW to może się zdecyduje

Lubelak Xpokerface


RE: Bot captcha & math captcha by Pr0 - Lubelak - 18-01-2011 16:28

(18-01-2011 14:28)MichalQ napisał(a):  Super, ale udzielam się na innym forum o Lockerz, i mam na nim sporo postów więc jestem zaufany.

To czego tam sobie nie kupisz?
Won do Piekła K. Wściekła


RE: Bot captcha & math captcha by Pr0 - pro - 18-01-2011 16:55

Po pierwsze chciałbym prosić o nie spamowanie mi na skrzynkę PW listami typu: Rezerwuję!!! Napisz na gg!

Wszystkie 5 skryptów math są ZAREZERWOWANE! Dostanie je tylko 5 osób które jako pierwsze zarezerwowało math w temacie. Rezerwacji na PW nie przyjmuję. Normalną captchę sprzedaję od razu ale math jest jeszcze w testach beta bo czasami nawala więc muszę poprawić to wspólnie więc skrypt math będzie dostępny za około tydzień.
Jeżeli ktoś chce kupić skrypt do normalnej captchy to proszę pisać na moje gg wszystko pokazuję i pomagam przez TW.
I proszę o nie spamowanie w temacie.

W ZWIĄZKU Z POWTARZAJĄCYM SIĘ PYTANIEM O KTÓRYM SPAMUJECIE MI PW POWTARZAM - TO JEST SKRYPT TYLKO I WYŁĄCZNIE DO LRC.


RE: Bot captcha & math captcha by Pr0 - diabloo07 - 18-01-2011 17:02

pro, gubisz się w zeznaniach, napisałeś:
Ilość jest ograniczona więc proszę o składanie rezerwacji na PW


RE: Bot captcha & math captcha by Pr0 - BartuS - 18-01-2011 17:19

No i widzicie. Z gościem, który nagle spadł z nieba robicie interesy...


RE: Bot captcha & math captcha by Pr0 - TheNumber348 - 18-01-2011 17:54

(18-01-2011 17:19)BartuS napisał(a):  No i widzicie. Z gościem, który nagle spadł z nieba robicie interesy...
Lepsze to niż gapienie się na nagrody szczęśliwców, którzy mają skrypty na kapcze/math kapcze. A ktoś z forum ma przecież sprawdzić autentyczność skryptów.

Pro, lepszym pomysłem byłoby chyba wydanie tej math kapczy, zapisanie sobie nr gg osob, które zapłaciły i zaktualizowanie jej Smile Poza tym, skoro tobie działała wcześniej, to czemu teraz ma nie zadziałać?


RE: Bot captcha & math captcha by Pr0 - InTeR - 18-01-2011 17:57

(18-01-2011 17:54)TheNumber348 napisał(a):  Lepsze to niż gapienie się na nagrody szczęśliwców, którzy mają skrypty na kapcze/math kapcze. A ktoś z forum ma przecież sprawdzić autentyczność skryptów.

Pro, lepszym pomysłem byłoby chyba wydanie tej math kapczy, zapisanie sobie nr gg osob, które zapłaciły i zaktualizowanie jej Smile Poza tym, skoro tobie działała wcześniej, to czemu teraz ma nie zadziałać?

Zapytam tylko. Czy Ty jesteś tą "zaufaną" osobą? Wink